Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

Rafaelis Nadalis | Scanpix nuotr.

 Romoje (Italija) tęsiasi ATP 1000 serijos „Internazionali BNL d‘Italia“ vyrų teniso turnyras, kuriame susirinko beveik visas šios sporto šakos elitas.

Geriausias planetos tenisininkas serbas Novakas Djokovičius (ATP-1) aštuntfinalyje turėjo pavargti 2 valandas 9 minutes, kol 7:6 (9:7), 6:3 nugalėjo tautietį Filipą Krajinovičių (ATP-29).

Jei antrajame sete favorito pranašumas buvo akivaizdus, tai pirmajame sete dramos netrūko. F.Krajinovičius pirmasis laimėjo varžovo padavimų seriją, vėliau turėjo du „break pointus“ septintajame geime, tačiau jų nerealizavo. Pratęsime F.Krajinovičius irgi startavo geriau (1:4), tačiau tada pralaimėjo atkarpą rezultatu 0:4 ir nuo tada nė karto nepirmavo.

„Grunto karalius“ ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-2) per 1 valandą 31 minutę 6:1, 6:3 eliminavo serbą Dušaną Lajovičių (ATP-25). Serbui netgi pavyko laimėti dvi varžovo padavimų serijas, tik jis tai padarydavo tuo metu, kai R.Nadalis jau būdavo išsiveržęs į priekį.

Penktadienį savo pasirodymus baigė abu Italijos talentai. 19-metis Jannikas Sinneris (ATP-81) 6:4, 4:6, 4:6 pralaimėjo bulgarui Grigorui Dimitrovui (ATP-22), o 18-metis Lorenzo Musetti (ATP-249) 4:6, 0:6 neprilygo vokiečiui Dominikui Koepferiui (ATP-97).

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Romoje prizų fondą sudaro kiek daugiau nei 3,465 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-25 „Nevėžis-Optibet“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai