„Barcelona“
Rungtynės prasidės 17:15
:
Atsinaujins po sek
„Atletico“
Osvaldas Fedorovičius ir Žygimantas Ramaška | Organizatorių nuotr.

Osvaldas Fedorovičius ir Žygimantas Ramaška | Organizatorių nuotr.

 „Į svarbiausius klausimus atsakysiu ringe, – nukirto Ukmergės dziudo klubo auklėtinis Žygimantas Ramaška, kalbėdamas apie artėjančią kovą su „Rings“ klubo atstovu Osvaldu Fedorovičiumi dėl „MMA Bushido“ pasaulio čempiono diržo.

Kova dėl čempiono titulo svorio kategorijoje iki 71 kilogramo įvyks rugsėjo 26 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje, tarptautinio turnyro „KOK Classic 3“ ringe.

„Ten manęs lauks geras bei perspektyvus kovotojas, – sakė Ž.Ramaška. – Pasirengimas, kaip visada, labai stiprus. Treniruotėse darbuojamės universaliai, tikslaus kovos plano nėra – tikiu, kad pati kovos eiga sudėlios man patį geriausią planą“.

Pasak Ž.Ramaškos, laimėtoją kovoje nulems meistriškumas, kurį abu kovotojai yra pasirengę pademonstruoti. „Žinoma, daug nulems ir psichologinis, fizinis bei dvasinis pasirengimas“, – sakė kovotojas.

„Rings“ kovotojas O.Fedorovičius prisipažino, kad turnyro organizatorių pasitikėjimas ir įvertinimas nudžiugino. „Kovoti dėl čempiono diržo? Tai man buvo ganėtinai netikėta naujiena, – kalbėjo O.Fedorovičius. – Tačiau tikiu, kad paskutinėse kovose sugebėjau parodyti savo stipriąsias puses, gražias bei techniškas kovas“.

Prabilęs apie savo varžovą, vilnietis neslėpė, kad yra stebėjęs jo kovas prieš keletą metų.

„Bet daug kas pasikeitė... Ir tikrai ne jo naudai, – šyptelėjo O.Fedorovičius. – Ringe atskleisiu visas jo daromas klaidas ir neleisiu išeiti iš arenos su čempiono diržu. Pasirengimas kovai – kokybiškas bei tikslus. Daug dirbame ties sunkiomis, nepatogiomis pozicijomis, stengiamės atkartoti tam tikrus kovų momentus“.

O.Fedorovičiaus teigimu, pergalę nulems kovotojo charakteris.

„Atiduosiu visą save, parodysiu viską, ką moku ir paliksiu ringą iškelta ranka, – sakė kovotojas. – Laukiu sugrįžimo į „Siemens“ areną. Kovoti šioje arenoje yra nemažas iššūkis, visuomet prieš kovą jaučiu šiokį tokį jaudulį, tačiau jau išmokau nekreipti dėmesio į tokius dalykus – susikoncentruoju į artėjančią kovą ir trenerio žodžius. Tai padeda išsklaidyti jaudulį“.

„KOK Classic 3“ turnyro ringe „Siemens“ arenoje žiūrovai taip išvys Londono olimpinių žaidynių prizininką Evaldą Petrauską, kovosiantį dėl „Dream Boxing“ Baltijos šalių čempiono diržo. Įspūdingą pasirodymą surengs Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus, Lenkijos kovotojo iššūkį priims Matas Pultaražinskas, o savo energija visus kerės jaunasis talentas Dominykas Dirkstys.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų