Richardas Carapazas ir Michalas Kwiatkowskis | Scanpix nuotr.

Richardas Carapazas ir Michalas Kwiatkowskis | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį tęsėsi svarbiausios metų daugiadienės vyrų plento dviračių lenktynės – „Tour de France“. 107-ą kartą rengiamų lenktynių startas dėl koronaviruso pandemijos buvo nukeltas kiek daugiau nei 2 mėnesiams.

18-ajame etape žibėjo „Ineos Grenadiers“ komandos nariai – lenkas Michalas Kwiatkowskis ir ekvadorietis Richardas Carapazas. Jie toli pabėgo nuo visų persekiotojų, o prieš finišą nusprendė nekovoti dėl pergalės. Vietoj to, kaip tikri komandos draugai, jie apsikabino ir kartu kirto liniją. Tiesa, lenko dviratis buvo šiek tiek priekyje, todėl pergalė ir buvo įskaityta jam. 175 km distancijoje jų laikas buvo identiškas – 4 val. 47 min. 33 sek.

Dar vieną žingsnį link čempiono titulo dėjo slovėnas Primožas Rogličius („Team Jumbo-Visma“). Jis atvažiavo ketvirtas ir nepraleido į priekį pagrindinių konkurentų bendroje įskaitoje. Jo tautietis Tadejus Pogačaras („UAE-Team Emirates“) finišavo iš karto už jo, o kolumbietis Miguelis Angelo Lopezas („Astana Pro Team“) pralaimėjo vieną sekundę.

Likus vos 3 etapams P.Rogličius turi 57 sek. pranašumą prieš T.Pogačarą. M.A.Lopezas pralaimi 1 min. 27 sek.

Penktadienį bendros įskaitos lyderiai galės lengviau atsikvėpti. 166,5 km distancijoje bus tik viena ketvirtos kategorijos įkalnė. Visi klausimai spręsis šeštadienį, kai vyks atskiro starto lenktynės, kurių finišas numatytas stačioje įkalnėje.

„Tour de France“ lenktynes tradiciškai sudaro 21 etapas. Iki rugsėjo 20 d. sportininkams teks įveikti 3470 km.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų