Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Dešimtyje rungtyniauti likęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 1 – 0 privertė kapituliuoti „Metz“ futbolininkus.

Habibo Diallo 2-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Angelis Di Maria 9-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

Mauro Icardi smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš vartų.

Netrukus pavojingą smūgį atliko Pablo Sarabia, tačiau svečius nuo praleisto įvarčio dar kartą išgelbėjo vartu sargas.

Abdou Diallo antrajame kėlinyje užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, bei PSG liko rungtyniauti dešimtyje.

Julianas Draxleris 93-ąją minutę tiksliu smūgiu galva išplėšė PSG dramatišką pergalę 1:0.


Tvarkaraštis:

Pen 10-02 PSG 22 : 00 Angers SCO
Šeš 10-03 Lens 18 : 00 Saint-Etienne
Šeš 10-03 Nice 22 : 00 Nantes

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Rennes 5 4 1 0 12 5 +7 13
2 Lille 5 3 2 0 6 2 +4 11
3 Montpellier 5 3 1 1 12 7 +5 10
4 Saint-Etienne 5 3 1 1 8 5 +3 10
5 Monaco 5 3 1 1 9 7 +2 10
6 Lens 5 3 1 1 8 6 +2 10
7 PSG 5 3 0 2 6 2 +4 9
8 Angers SCO 5 3 0 2 6 8 -2 9
9 Olympique Mars… 5 2 2 1 6 6 +0 8
10 Nice 5 2 1 2 5 7 -2 7
11 Olympique Lyonnais 5 1 3 1 6 4 +2 6
12 Bordeaux 5 1 3 1 3 2 +1 6
13 Brest 5 2 0 3 9 12 -3 6
14 Nîmes 5 1 2 2 8 7 +1 5
15 Nantes 5 1 2 2 5 7 -2 5
16 Lorient 5 1 1 3 8 10 -2 4
17 Metz 5 1 1 3 3 5 -2 4
18 Strasbourg 5 1 0 4 4 10 -6 3
19 Reims 5 0 1 4 3 8 -5 1
20 Dijon 5 0 1 4 3 10 -7 1

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva