Aliona Kostornaja | Scanpix nuotr.

Aliona Kostornaja | Scanpix nuotr.

 Viena geriausių pasaulio čiuožėjų 17-metė rusė Aliona Kostornaja šiemet tapo Europos čempione, tačiau nusprendė palikti trenerę Eteri Tutberidzę ir persikelti į Jevgenijaus Pliuščenkos stovyklą.

„Manau, kad tokios sportininkės kaip aš, Anna Ščerbakova ir Kamila Valijeva neturėtų treniruotis kartu su 10-mečiais vaikais. Sakiau trenerėms, kad ant ledo jau yra 8 čiuožėjos, treniruotės tempas buvo didžiulis, todėl raginau atsargiai vertinti galimybes priimti ant ledo dar daugiau čiuožėjų. Jie manęs neklausė ir suleido dar 4 vaikus, kurie patys nežino, ką nori veikti ant ledo. Mane tai labai suerzino“, - prisiminė A.Kostornaja.

E.Tutberidze į šią naujieną reagavo emocingai. Trenerė pareiškė, kad A.Kostornaja pati buvo susidariusi sąrašą, su kuriomis čiuožėjomis nori kartu treniruotis, o su kuriomis – ne. Tokie trenerės žodžiai dar labiau įžeidė čempionę.

„Informavau Eteri apie savo sprendimą ir ji iš karto tai išplatino „instagram“ tinkle. Reikia suprasti, kad jei žmogus nusprendė palikti tave, tai jis turėjo tam rimtą priežastį. Tas jos „instagram“ įrašas buvo įžeidžiantis. Jei jau tave taip įskaudinau, tai galėjome susitikti ir būtum viską pasakiusi man į akis. Nemanau, kad ji elgėsi teisingai, bet aš nesiruošiu ko nors teisti. Su nauju treneriu viskas kitaip. Čia niekas nerėkia, jei kartais nepavyksta idealiai atlikti programos“, - pridėjo A.Kostornaja.

17-metei šiuo metu priklauso du pasaulio rekordai, kurios ji pasiekė finaliniame „Grand Prix“ etape. Tada už trumpąją programą A.Kostornaja gavo 85,45 balo, o iš viso surinko net 247,59 balo.

Beje, E.Tutberidzės stovyklą neseniai vėl papildė Jevgenija Medvedeva. Garsi čiuožėja nusprendė palikti kanadietį Brianą Orserį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų