„Lietkabelis“
IV kėlinys, 4 min.
72
:
76
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Romanas Širokovas sumušė teisėją | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Romanas Širokovas sumušė teisėją | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Buvęs garsus Rusijos futbolininkas Romanas Širokovas mėgėjiškose futbolo rungtynėse krito baudos aikštelėje, bet teisėjas jį tik paragino atsistoti. Rusą tai įsiutino. Jis nusprendė teisėjui tiesiai į akis išsakyti, ką apie jį galvoja. Rungtynių arbitras tuomet išsitraukė kortelę, o ją pamatęs R.Širokovas vožė teisėjui į galvą ir dar norėjo jį suspardyti.

Teisėjas Nikita Dančenka su asistentais paliko į aikštę ir nuvyko į ligoninę. Ten jam buvo susiūtas veidas. R.Širokovas tik po kiek laiko nutraukė tylą ir socialiniuose tinkluose atsiprašė dėl to, kad nesusivaldė.

Visgi, garsus futbolininkas taip lengvai iš šios situacijos neišsisuks. Pranešama, kad byla netrukus pasieks teismą, o R.Širokovui ruošiamasi pateikti kur kas rimtesnius kaltinimus nei paprastas užpuolimas. Anot Rusijos žiniasklaidos, bandoma įrodyti, kad R.Širokovas pasikėsino į teisėjo gyvybę. Teigiama, kad rusui gresia iki 2 metų kalėjime.

N.Dančenkai per išpuolį ne tik buvo sužalotas veidas, jam buvo įtartas ir alkūnės lūžis, o ligoninėje jis iš viso išbuvo 3 savaites. Teisėjas vėliau pripažino, kad vienas iš R.Širokovo spyrių galėjo būti mirtinas.

„Pirmi du jo smūgiai man pataikė tiesiai į galvą – į skruostikaulį ir kairįjį antakį. Parkritau jausdamas didžiulį skausmą. Tada kelioms sekundėms praradau sąmonę. To spyrio, kurį jis atliko, net neprisimenu, jį pamačiau tik vaizdo įraše. R.Širokovo spyris sudaužė mano laikrodį. Gerai bent tai, kad jis pataikė į ranką, o ne į galvą, nes tai galėjo būti ir mirtinas spyris“, - kalbėjo N.Dančenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų