„CBet“
IV kėlinys, 4 min.
66
:
76
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Benamiai su UFC žvaigždėmis | Youtube.com nuotr.

Benamiai su UFC žvaigždėmis | Youtube.com nuotr.

 Šių metų UFC atradimu tapęs Švedijai atstovaujantis čečėnas Chamzatas Čimajevas (8-0) jau šį savaitgalį pasirodys narve ir susikaus su amerikiečiu Geraldu Meerschaertu (31-13). Ch.Čimajevas pusantro mėnesio negalėjo planuoti kovų, nes neturėjo JAV vizos. Nors UFC netrukus grįš į „kovų salą“, Ch.Čimajevas nenorėjo laukti dar ilgiau, todėl nusprendė vykti į JAV.

Neseniai pasklido vaizdo įrašas iš Las Vegaso, kuriame Ch.Čimajevas užfiksuotas su benamiu. Kylanti UFC žvaigždė pasikalbėjo su vyriškiu ir nusprendė nupirkti jam maisto iš „McDonald‘s“ restorano, taip sužavėdamas kovinio sporto pasaulį.

Internautai jau ėmė lyginti Ch.Čimajevo ir dagestaniečio Chabibo Nurmagomedovo elgesį. Pastarasis irgi buvo pagarsėjęs vienu iš įrašu su benamiu. Tada jis su pusbroliu Abubakaru pažadėjo duoti benamiui pinigų, jei šis padarys sutartą skaičių atsispaudimų. Ch.Nurmagomedovas tuo metu viską filmavo ir juokėsi iš vyriškio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų