Kurtinaitis | Scanpix nuotr.

Kurtinaitis | Scanpix nuotr.

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda pagal biudžetą beveik pavijo Maskvos CSKA klubą.

Vieningosios lygos komandos paskelbė savo biudžetus ir „Chimki“ klubas šiame sezone turės 24,1 mln. eurų biudžetą.

Tai 2,6 mln. eurų mažiau nei CSKA klubo piniginė, kuris šiame sezone disponuos 26,7 mln. biudžetu ir yra turtingiausia Vieningosios lygos komanda.

Trečia yra kita Eurolygos dalyvė Sankt Peterburgo „Zenit“ komanda - 16,2 mln. eurų.

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujamos Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipos biudžetą sudarys 13,8 mln. eurų.

Tuo tarpu Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ komanda turės trečią blogiausią biudžetą, kuris bus 3,3 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jd
2020-09-16 20:18:13
Nerodykit tos pragertos mordos
Atsakyti
is pirmu lupu
2020-09-16 19:51:03
Chimkai ana vasara dare stovykla Palangoje...ka jie valge, kiek jie gere :D dirbau personale, viska maciau, todel nenuostabu, kad su tokiu biudzetu nera rimta komanda..Ka viena maciau teigiamo, jog vienintelis Mozgovas rytais begiodavo, kiti pachmielinosi
Atsakyti
Xxx
2020-09-16 18:01:40
Kurmis musiau su raidem prastai yra tau
Atsakyti
kurmis
2020-09-16 15:48:59
Ar rašytojas perskaitė ką parašė? CSKA biudžetas 24,1 mln., ir tai vienu mln. daugiau negu Chimki, kurios biudžetas 26,7 mln.
Atsakyti
Rolas
2020-09-16 16:27:06
Be atsakomybės ir be juodraščio.
Jonas
2020-09-16 16:45:02
ką čia peipaistei nerandu
R3
2020-09-16 19:40:28
Ar tik nebūsi nusipelnes literatas ir puikus skaitytojas

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-05 „Heat“ 02:30 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva