Kuatas Chamitovas | Instagram.com nuotr

Kuatas Chamitovas | Instagram.com nuotr

 Ilgą laiką profesionaliose MMA kovose dalyvaujantis 32-ejų metų kazachas Kuatas Chamitovas įkliuvo policijai. Jis trims dienoms buvo areštuotas po to, kai pasklido jo vaizdo įrašas „youtube“ tinkle, kuriame K.Chamitovas kurstė neapykantą.

„Vakar žmonės pradėjo dezinfekuotis, pradėjo nuodyti tautą, todėl raginu visus, kurie pamatys tokius žmones gatvėje, juos sumušti. Daužykite juos lazdomis ir užmėtykite akmenimis, kad jie neapnuodytų mūsų tautos. Pamatę sraigtasparnius, kurie platina nuodus, pasiimkite ginklą iš namų, jei jį turite, ir šaukite tiesiai į juos. Tai kaip karas. Jei sustabdysime tuos žmones, tada išgelbėsime tūkstančius. Raginu visus imtis veiksmų, kad virusas vėl nepasirodytų ir neužkrėstų tautos“, - rėžė K.Chamitovas.

Kazachas teisinasi, kad tai tebuvo pokštas, bet už jį jam gresia iki 3 metų kalėjime. K.Chamitovas 2020 m. pradžioje jau buvo patekęs į žiniasklaidos akiratį, kai pareiškė, kad LGBT bendruomenės atstovai yra „blogesni už šunis“.

K.Chamitovas MMA narve turi 20 pergalių, 2 lygiąsias ir 6 pralaimėjimus. Kitą savaitę buvo suplanuota jo kova Rusijoje prieš Olegą Kosinovą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų