Tyronas Woodley | Instagram.com nuotr

Tyronas Woodley | Instagram.com nuotr

 Tyronas Woodley ir Colby Covingtonas dar prieš „UFC on ESPN+ 36“ turnyrą rodė vienas kitam neapykantą, kuri, panašu, persikels ir į narvą.

Praėjo beveik dveji metai nuo tada, kai šie kovotojai pradėjo „purvinas kalbas“, iki to laiko, kada jie kartu pasirodys narve.

Buvęs čempionas T.Woodley žada susidoroti su C.Covingtonu bei pabrėžė, kad po pergalės nespaus jam rankos.

„Aš tikrai trenksiu Colby į veidą. Smūgiuosiu į jį, spardysiu, naudosiu alkūnės, kelius, nokautuosiu, naudosiu skausmingus veiksmus, pakelsiu jį ir vėl nokautuosiu“, – sakė T.Woodley. „Tuomet iššluosiu jį nuo grindų nepaspausdamas rankos. Tikrai sumušiu Colby ir aš net nekenčiu sakyti jo vardo, nes jis nenusipelno būti mūsų šou“.

C.Covingtonas į šią kovą ateina kaip favoritas, tačiau tai T.Woodley dar labiau motyvuoja.

„UFC on ESPN+ 36“ turnyras vyks jau naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

pranas
2020-09-16 15:37:12
Tik už Tyrona. norėčiau, kad gautų revanša pries Usmaną ir parodytų ką moka.
Atsakyti
Asd
2020-09-16 13:51:59
Colby mldc duhina nigerius
Atsakyti
Deludo
2020-09-16 13:36:18
Tik už Tyron, bet paskutinės jo kovos signalizuoja, jog ši kova, jeigu ji pasibaigs loss, tikriausiai bus paskutinė
Atsakyti
Kovotojas
2020-09-16 09:11:28
Colby turi laimeti nes tik jis turi sansu sitam divizione nugaleti usmana
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva