Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Montpellier“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionate 2 – 1 privertė kapituliuoti „Lyon“ futbolininkus.

Teji Savanieris 38-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Montpellier“ į priekį 1:0.

Houssemas Aouaras pirmojo kėlinio pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Lyon“ liko rungtyniauti dešimtyje.

T.Savanieris 59-ąją minutę nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Hiltonas 81-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele, tuo tarpu Memphis Depay pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir sušvelnino rezultatą 1:2.


Tvarkaraštis:

Pen 09-18 Olympique Lyonnais 22 : 00 Nîmes
Šeš 09-19 Lens 18 : 00 Bordeaux
Šeš 09-19 Rennes 22 : 00 Monaco

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Saint-Etienne 3 3 0 0 6 0 +6 9
2 Rennes 3 2 1 0 7 4 +3 7
3 Monaco 3 2 1 0 5 3 +2 7
4 Lille 3 2 1 0 3 1 +2 7
5 Montpellier 3 2 0 1 6 4 +2 6
6 Nice 3 2 0 1 5 4 +1 6
7 Lens 3 2 0 1 5 4 +1 6
8 Olympique Mars… 3 2 0 1 4 4 +0 6
9 Angers SCO 3 2 0 1 2 2 +0 6
10 Bordeaux 3 1 2 0 2 0 +2 5
11 Olympique Lyonnais 3 1 1 1 5 3 +2 4
12 Nantes 3 1 1 1 3 3 +0 4
13 Nîmes 3 1 0 2 7 6 +1 3
14 Lorient 3 1 0 2 5 6 -1 3
15 PSG 3 1 0 2 1 2 -1 3
16 Brest 3 1 0 2 4 7 -3 3
17 Reims 3 0 1 2 2 4 -2 1
18 Metz 3 0 0 3 0 3 -3 0
19 Dijon 3 0 0 3 1 7 -6 0
20 Strasbourg 3 0 0 3 1 7 -6 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-19 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“
09-20 „Heat“ 03:30 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga