Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Karjerą baigęs kovotojas Conoras McGregoras neseniai trumpam buvo areštuotas Prancūzijoje, kai policininkai sulaukė skundo dėl to, kad airis neva demonstravo lytinius organus ištekėjusiai moteriai bare.

Airis po apklausos buvo išleistas, o internete pasipylė neigiami komentarai apie C.McGregorą. Buvęs kovotojas „twitter“ tinkle į juos reagavo labai jautriai.

„Šaipotės iš manęs tokiu siaubingu momentu. Stengiuosi išlikti stiprus dėl savo vaikų ir žmonių, kurie pasitiki manimi bei mane myli ir palaiko. Tai nebegali tęstis, žmogau. Aš sugniuždytas“, - rašė C.McGregoras, užsiminęs ir apie savižudybę.

Airis vėliau šias žinutes ištrynė ir privertė sunerimti sporto visuomenę. Visgi, po kiek laiko C.McGregoras patalpino kitą žinutę privačioje „facebook“ paskyroje, kuri, pasak TMZ šaltinių, tikrai priklauso Airijos kovotojui.

„Niekada savęs nenužudysiu, kad ir kiek žmonių to norėtų. Tiesa visada mane išlaisvins. Kurkite nebūtas istorijas apie prievartavimą, tėvystę, lytinių organų demonstravimą ir kitą mėšlą, kokį tik sugalvojate. Aš niekada nepasiduosiu. Tiesa yra tiesa ir ji man suteikia sparnus. Dieve, palaimink DNR, CCTV, liudininkus ir tiesą. Tiesa yra jėga, aš laisvas! Nesumokėsiu nė cento tiems, kurie puola mane žiauriu melu. Niekada! Aš kovosiu! Kova tik prasideda! Pamatysite, kad visi tie incidentai nebus pamiršti. Neleisiu žmonėms mėtytis kaltinimais ir tuomet tiesiog dingti, prieš tai bandžius sugriauti kito gyvenimą. Nė už ką to neleisiu!“, - rašė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų