Conoras McGregoras, Summer Tapasa-Sataraka ir Donaldas Cerrone'as | Youtube.com nuotr.

Conoras McGregoras, Summer Tapasa-Sataraka ir Donaldas Cerrone'as | Youtube.com nuotr.

 Iš Havajų kilusi jauna moteris Summer Tapasa-Sataraka tapo tikra interneto žvaigžde, kai išplito vaizdo įrašas, kaip ji tramdo į parduotuvę užėjusį vagį. Vėliau ji iš darbo buvo atleista, bet patraukė UFC prezidento Dana White‘o dėmesį.

S.Tapasa-Sataraka buvo pakviesta į Conoro McGregoro ir Donaldo „Kaubojaus“ Cerrone‘o kovą. Tuomet jai pasiūlyta prisijungti prie UFC organizacijos ir dirbti viena iš apsauginių.

Jau daugiau nei pusmetį moteris užėmė šias pareigas, bet dabar taikosi į naują postą. S.Tapasa-Sataraka nori tapti UFC teisėja ir tikina, kad turi D.White‘o palaikymą.

„Iš pradžių pasirinkau apsauginės darbą, nes jis mano buvo patogesnis. Dabar, kai jau esu UFC ir dirbu apsaugine, pagalvoju, kad gal reikėtų tapti UFC teisėja. Ar galėčiau tapti UFC kovotoja? Apie tai niekada nepagalvojau. Neįsivaizduoju savęs narve kovojančios su kuo nors. Turbūt galėčiau tik teisėjauti, o kovoti – ne“, - „TMZ Sports“ sakė S.Tapasa-Sataraka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų