Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius | Scanpix nuotr.

 Geriausio pasaulio tenisininko serbo Novako Djokovičiaus (ATP-1) pasirodymas „US Open“ turnyre baigėsi skandalu.

Serbas kamuoliuku pataikė linijos teisėjai į gerklę ir buvo diskvalifikuotas. Kalbos apie šį momentą netyla iki šiol, o N.Djokovičius tikina negalintis garantuoti, kad kas nors panašaus nenutiks ateityje.

„Negaliu pažadėti ar garantuoti, kad kas nors panašaus nenutiks ateityje. Aš pasistengsiu, kad tai daugiau nebenutiktų, bet gyvenime viskas yra įmanoma. Taisyklės yra aiškios. Aš priėmiau bausmę ir galvoju tik apie ateitį. Stengsiuosi tiek korte, tiek už jo ribų būti geriausia savo versija. Tiesiog emocijos kartais paima viršų. Visada buvau vienas iš tokių žaidėjų. Į tą situaciją pasistengsiu žiūrėti kaip į gerą pamoką“, - sakė serbas.

N.Djokovičius jau atskrido į Italiją, kur jo laukia ATP 1000 serijos turnyras. Serbas džiaugiasi, kad dabar turnyrų tvarkaraštis toks įtemptas, nes tai jam leidžia greičiau pamiršti „US Open“ nemalonumus.

„Puiku, kad praėjus savaitei ar 10 dienų po to incidento turiu startą kitame turnyre. Jaučiu, kad kuo greičiau grįšiu į turnyrus, tuo greičiau galėsiu pamiršti tą nemalonu nutikimą. Tikiuosi geriausio“, - pridėjo N.Djokovičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų