E.Stankevičius: „Kol policija nepadarys precedento, tol nelegalių lažybų neišgyvendisime“ (7)

2020.09.15 15:36
Pirma lyga | Organizatorių nuotr.

Pirma lyga | Organizatorių nuotr.

15min.lt žurnalistas Mantas Krasnickas šiandien pirmasis pranešė apie įtartinas pirmos lygos rungtynes, dėl kurių policija pradėjo tyrimą. Sportas.lt pradėjus domėtis situacija, paaiškėjo, kad šešėlis krenta ant vienos komandos.

„Deja, kol kas šito atskleisti negaliu. Per rugsėjį tyrimas bus baigtas, tad iki sezono pabaigos tikrai paskelbsime“, - į klausimą, ar ta komanda yra Mažeikių „Atmosfera“, portalui „Sportas.lt“ sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

„Atmosferos“ pavadinimas šiame skandale minimas ne šiaip sau. Tyrimą atlieka Telšių apskrities policija, o mažiausiai vienos iš kelių įtartintų rungtynių, dėl kurių pradėtas tyrimas, vyko būtent Mažeikiuose.

„Tikiuosi, kad pagaliau kažkas bus nubaustas. Kol policija nepadarys precedento, tol nelegalių lažybų neišgyvendinsime. Taip, šiemet jų srautas mažesnis, į įtarimus neįsitraukia A lygos klubai, tačiau reikia nepamiršti, kad šiemet sezonas trumpesnis.

Be abejo, sankcijas mes pritaikysime, tačiu labai laukiu ir noriu, kad aiškią poziciją parodytų ir teisėsauga. Kol kas džiugina bent jau tai, kad ji į tyrimą įsitraukė labai noriai“, - kalbėjo E.Stankevičius.

LFF generalinis sekretorius darsyk patvirtino apie signalus antroje lygoje. Yra užsakytas monitoringas toms rungtynėms ištirti. Anot E.Stankevičiaus, nuo kitų metų antros lygos varžyboms bus skiriamas ne mažesnis dėmesys nei A ar pirmai lygai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų