„Ryto“ ir „Panathinaikos“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus nuotr.

Kovingumą pademonstravęs Vilniaus „Rytas“ draugiškose rungtynėse po permainingos kovos 67:75 (19:22, 12:19, 14:23, 22:11) turėjo pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkų pranašumą.

„Rytas“ susitikimo pradžioje rinko taškus baudos aikštelėje, tačiau spragomis gynyboje pasinaudojęs „Panathinaikos“ nutolo 12:6. Netrukus vilniečių ekipos gretose puolime iniciatyvos sėkmingai ėmėsi Andrew Goudelockas, tačiau Graikijos klubas išsaugojo trapią persvarą 22:19.

Sėkmingai antrąjį kėlinį pradėję sostinės krepšininkai išlygino rezultatą 24:24. Visgi netrukus Graikijos klubas atsakė spurtu 9 – 0 ir vėl nutolo 33:24. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, o svečiai išsaugojo įtikinamą pranašumą 41:31.

Trečiajame kėlinyje galingai spurtavęs „Panathinaikos“ susikrovė triuškinamą pranašumą 54:34. Visgi baltos vėliavos nekėlę ir tvirtą charakterį pademonstravę vilniečiai ketvirtajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes sumažino deficitą iki vos penkių taškų ir atkūrė intrigą 61:66. Visgi per likusį laiką išplėšti pergalės nepavyko – 67:75.

„Rytas“: Demetriusas Jacksonas 24 (3/6 tritaškiai, 7 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Andrew Goudelockas 19 (5/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Rokas Gustys 8 (4/6 tritaškiai), Arnas Butkevičius (5 atk. kam.) ir Martynas Echodas (3/9 dvitaškiai, 7 atk. kam.) po 6.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 18 (3/7 tritaškiai, 17 min.), Georgios Papagiannis 9 (4/4 dvitaškiai), Georgios Kalaitzakis 7 (4 kl.), Aaronas White'as (5 per. kam.), Eleftherios Bochoridis (6 kl.), Zachas Auguste'as ir Pierre'as Jacksonas (5 rez. perd.) po 6.