Lietuvos šaudymo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Lietuvos šaudymo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Rugsėjo 11-13 dienomis įvyko Lietuvos asmeninis – komandinis šaudymo čempionatas mažo kalibro ginklais. Kai kuriose rungtyse triumfavo nauji čempionai, o kai kurie sportininkai neužleido pozicijų.

Moterys – Šautuvas – 50m – MKG – 3 Padėtys

Čempionės titulą iškovojo Jolanta Jancevič iš Vilniaus 439,2 tšk. (treneris Miroslav Leščevski), antroje vietoje kaunietė Justina Jančiulevičiūtė 429,6 tšk. (trenerė Tatjana Klimova), trečioje vietoje alytiškė Martyna Džapbarovaitė 416,0 tšk. (treneris Česlovas Pavilonis).

50 m. komandinėje įskaitoje šautuvo pratime 3x40 čempionėmis tapo Vilniaus miesto I-a komanda Jolanta Jancevič, Aleksandra Semionovaitė, Felicija Bendoriūtė 1645 tšk., antroje vietoje Šiaulių miesto „Dubysa“ komandos atstovės Vakarė Mikalauskaitė, Valerija Dušenko ir Agnė Urbonaitė 1599 tšk., trečioje vietoje liko Vilniaus miesto II-a komanda Evelina Volodko, Sabina Bingelytė ir Julija Krutova 1553 tšk.

Moterys – Šautuvas – 50m – MKG – Gulint

Čempione tapo vilnietė Aleksandra Semionovaitė 596,9 tšk. (treneris Miroslav Leščevskij), sidabru pasidabino Jolanta Jancevič iš Vilniaus 594,6 tšk. (treneris Miroslav Leščevskij), ir bronza atiteko Evelinai Kulytei iš Rokiškio 593,4 tšk. (treneris Giedrius Kublickas).

50 m. moterų šautuvo pratime Gulint komandų rikiuotė: pirmoje vietoje Vilniaus miesto I-a komanda Aleksandra Semionovaitė, Jolanta Jancevič, Evelina Volodko 1774,4 tšk., antroje vietoje Šiaulių miesto „Dubysa“ komanda Vakarė Mikalauskaitė, Valerija Dušenko ir Agnė Urbonaitė 1740,1 tšk., trečioje vietoje Rokiškio komana Evelina Kulytė, Gustė Mickytė, Kornelija Kisieliovaitė 1737,1 tšk.

Vyrai – Šautuvas – 50m – MKG – 3 Padėtys

Čempiono titulą apgynė alytiškis Karolis Girulis 456,1 tšk. (treneris Česlovas Pavilonis), antroje vietoje Kaunietis Tomas Simokaitis 446,7 tšk. (trenerė Virginija Pabalienė) ir trečioje vietoje vilnietis Rimvydas Spėčius 430,7 tšk. (treneris Miroslav Leščevskij).

Tame pačiame pratime komandų rikiuotė sekanti: čempionais tapo Alytaus miesto I-a komanda Karolis Girulis, Kęstutis Petniūnas ir Rokas Petkevičius surinkę 1687 tšk., sidabru pasidabino Vilniaus miesto I-a komandos atstovai Rimvydas Spėčius, Otto Janulin ir Mykolas Osencovas 1633 tšk., bronza atiteko Šiaulių miesto „Dubysos“ komandai Orestui Plekavičiui, Ryčiui Kontrimui ir Medišauskui Matui 1610 tšk.

Vyrai – Šautuvas – 50m – MKG – Gulint

50 m. vyrų šautuvo gulint pratime sensacijos nebuvo ir čempionu tapo alytiškis Karolis Girulis 617,3 tšk. (treneris Česlovas Pavilonis), antroje vietoje kaunietis Tomas Simokaitis 614,5 tšk. (trenerė Virginija Pabalienė) ir trečioje vietoje vilnietis Rimvydas Spėčius 611,6 tšk. (treneris Miroslav Leščevskij).

Šio pratimo komanda čempionė tapo Alytaus I-a komanda: Karolis Girulis, Rokas Petkevičius ir Kęstutis Petniūnas 1812,8 tšk., sidabras atiteko Vilniaus I-ai komandai Rimvydui Spėčiui, Mykolui Osencovui ir Otto Janulin 1790,7 tšk., bronza pasidabino Šiaulių miesto „Dubysa“ komandos nariai Matas Medišauskas, Orestas Plekavičius ir Rytis Kontrimas 1790,7 tšk.

Moterys – Pistoletas – 25m – MKG – 30+30

Čempione tapo Jakaterina Ždanova iš Vilniaus 24 tšk. finale ir 568 tšk. kvalifikacija (trenerė Vida Zvicevičienė), antroje vietoje Gabrielė Rankelytė 23 tšk. finale ir 553 tšk. kvalifikacijoje (trenerė Vida Zvicevičienė), trečioje vietoje alytiškė Ugnė Vaickelionytė 15 tšk. finale ir 556 tšk. kvalifikacijoje (trenerė Asta Brusokienė).

Komandinėje įskaitoje čempionėmis tapo Vilniaus miesto I-a komanda Jakaterina Ždanova Gabrielė Rankelytė, Greta Rankelytė 1650 tšk., antroje vietoje Vilniaus miesto II-os komandos atstovės Emilija Miliajevaitė, Viktorija Ryseva ir Emilija Suchalet 1600 tšk., trečioje vietoje liko Utenos miesto „Skardis“ komanda Tatjana Klimova, Gražina Mulevičienė ir Virginija Liškauskienė 1527 tšk.

Vyrai – Pistoletas – 25m – MKG – Greitašauda

Čempionu tapo vilnietis Titas Pajarskas 7 tšk. finale ir 442 tšk. kvalifikacijoje (trenerė Vida Zvicevičienė), antroje vietoje alytiškis Giedrius Biconas 6 tšk. ir 507 tšk. kvalifikacijoje (trenerė Asta Brusokienė) ir trečioje vietoje vilnietis Karol Belevič 3 tšk. ir 475 tšk. kvalifikacijoje (trenerė Vida Zvicevičienė).

Komanda čempionė, Vilniaus miesto I-a komanda Igor Radajev, Karol Belevič ir Titas Pajarskas 732 tšk., sidabru pasidabino Alytaus miesto I-os komandos atstovai Giedrius Biconas, Kęstutis Bilius ir Domantas Sodaitis 697 tšk., bronza atiteko Kauno miesto I-ai komandai Tautvydas Nedzinskas, Michail Bagrov, Vidmantas Pauliukevičius 638 tšk.

Vyrai – Pistoletas – 50m – MKG – LPP

Čempionu tapo Artūras Jermalavičius 551 tšk. Alytus, antroje vietoje kitas alytiškis Giedrius Biconas 533 tšk. (trenerė Asta Brusokienė), ir trečioje vietoje vilnietis Karol Belevič 527 tšk. (trenerė Vida Zvicevičienė).

Komanda čempione tapo Alytaus miesto sportininkai Artūras Jermalavičius, Giedrius Biconas ir Kęstutis Bilius 1611 tšk.,antroje vietoje Vilniaus miesto I-a komanda Karol Belevič, Igor Radajev, Titas Pajarskas 1530 tšk. ir trečioje vietoje Kauno miesto I-a komanda Tautvydas Nedzinskas, Domas Mickus ir Mykolas Giedraitis 1419 tšk.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-19 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“
09-20 „Heat“ 03:30 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga