Vaidoto Paškevičiaus nuotr.

Vaidoto Paškevičiaus nuotr.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Argentinoje Rosario mieste buvo apvogtas Dakaro startui besiruošiančio Antano Juknevičiaus automobilis. „Net veidrodėlį nusuko“, – apmaudžiai sakė lenktynininkas. Automobilyje buvo ir sportininkų varžyboms skirta apranga bei įranga.

Šiuo metu A.Juknevičiaus ir Vytauto Obolevičiaus ekipažas tikrina, ar kartu su kitais daiktais nedingo lenktynininkų aprangos elementai, ar nebuvo pažeisti homologuoti kombinezonai bei kitos įrangos detalės.

Varžybų administracinė ir techninė komisija A.Juknevičiaus ekipažui paskirta jau šį vakarą. Dakaro lenktynių ekspertai itin griežtai tikrina automobilius, saugos priemones bei varžybų dalyvių aprangą. Dėl smulkiausio įdrėskimo saugos diržuose, įdaužos šalmuose ar pasirodžius, kad trūksta pošalmio, ekipažui gali būti neleidžiama startuoti varžybose, todėl visa komanda pluša ruošdamasi techninės komisijos apžiūrai.

Antano Juknevičiaus automobilio vagystės vietą apžiūrėję pareigūnai įvykdytu nusikaltimu visai nesistebėjo. Jie sakė, kad Rosario miestas yra Nr.1 pagal nusikalstamumą Argentinoje, čia kas 32 minutes yra nužudomas žmogus. Dėl šio įvykio A.Juknevičiaus ir V.Obolevičiaus komanda sugaišo daug brangaus laiko.

Kolegoms iš Overdrive komandos nepasisekė dar labiau. Kraustantis į viešbutį iš jų automobilio per kelias sekundes buvo pavogti trys krepšiai su vertingais daiktais, komandos vadovo kompiuteriu, pasais, pinigais.

Nepaisant iškilusių sunkumų, Antano Juknevičiaus ekipažas rengiasi techninei komisijai ir deda pastangas, kad sėkmingai startuotų š.m. sausio 5 d. prasidėsiančiame Dakaro maratone.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų