Egidijus Kavaliauskas ir Mikaelis Zewski | „Top Rank“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas ir Mikaelis Zewski | „Top Rank“ nuotr.

 Geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas 32-ejų Egidijus Kavaliauskas (22-1-1) ankstyvą rugsėjo 13 d. rytą Lietuvos laiku pergalingai sugrįžo į ringą. Pusvidutinio svorio kategorijos kovoje lietuvis septintame raunde pasiuntė į nokdauną 31-erių kanadietį Mikaelį Zewskį (34-2), o aštuntojo raundo pradžioje galutinai pribaigė varžovą ir iškovojo pergalę nokautu.

M.Zewski po nesėkmės tikino, kad viską pakeitė vienas geras E.Kavaliausko smūgis. Kanadietis aiškina, kad iki to smūgio jis darė viską, kad pasiektų pergalę.

„Atėjau čia nugalėti ir sėkmingai tai dariau iki to vieno smūgio. Buvau labai arti pergalės, padariau daug gerų dalykų. Buvau greitas, nesileidau įbauginamas jo jėgos. Koviausi taip, kaip ir norėjau. Manau, kad parodžiau gerą kovą, tik to neužteko. Jis tiesiog pataikė vieną gerą smūgį“, - sakė M.Zewski.

Kanadietis pripažino, kad net nepamatė smūgio iš apačios: „Nepastebėjau, kaip jis atliko tą smūgį iš apačios. Jei žmonės būtų pasakę, kad tai buvo smūgis į galvą virš rankos, tuo irgi būčiau patikėjęs, nes nežinojau, kas nutiko. Nesitikėjau to. Jis tiesiog į mane pataikė. Nuskambėjo gongas ir nuėjau į savo ringo kampą. Šiek tiek svirduliavau, bet galvojau, kad atsistatysiu. Kažkiek atsigavau, bet kito raundo pradžioje dar nesijaučiau atsistatęs 100 procentų. Kai nuskambėjo 8-ojo raundo gongas, jis iš karto prišoko ir ėmė atakuoti.“

„Esu nusivylęs, bet tai natūralu po pralaimėjimo. Kalbėjau su žmonėmis, kurie išmano boksą. Jie gyrė mane už gerą pasirodymą. Tai nebuvo viena iš tų kovų, kai varžovas tave palaužia. Jis taip pat neturėjo tokios strategijos, kuri man būtų sukėlusi rimtų problemų. Iki to smūgio laiminėjau kovą. Dariau tą, ką ir turėjau. Ketvirtajame raunde jį sužeidžiau, jis tikrai svirduliavo, tik to buvo per maža. Nežinau, kaip mano karjerą pakeis šis pralaimėjimas. Nenoriu ilgos pertraukos. Noriu greitai grįžti į ringą ir kautis prieš dar vieną rimtą varžovą. Man 31-eri ir aš pasiruošęs. Jau įrodžiau, kad galiu kovoti šiame lygyje. Tikiuosi, kad greitai sulauksiu progos susigrąžinti pozicijas reitinge“, - pridėjo M.Zewski.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų