Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Prancūzijoje atostogaujantis Conoras McGregoras vėl turi problemų su teisėsauga. Pranešama, kad Korsikos saloje airį sulaikė policijos pareigūnai. Anot pranešimų, C.McGregoras buvo sulaikytas dėl įtarimų seksualiniu priekabiavimu. Po apklausos airis buvo paleistas.

„France 3 Corse“ kanalas pateikė daugiau detalių apie tai, kuo įtariamas airis. Žurnalistams pavyko susisiekti su galimai nukentėjusios moters drauge, kuri pati matė, ką išdarinėjo C.McGregoras.

„Anot liudininkės, McGregoras, šalia kurio stovėjo apsaugos darbuotojai, demonstravo lytinius organus jaunai moteriai be šios sutikimo tuo metu, kai jie ėjo link baro tualetų“, - teigiama pranešime.

Pažymima, kad moteris į Korsiką atvyko atostogauti su savo vyru. Moteris, anot pranešimų, vis dar yra šoke, jos tapatybė saugoma įstatymų.

Taip pat pranešama, kad C.McGregorui buvo atlikta keletas testų dėl alkoholio ir narkotikų vartojimo, kurių rezultatai bus žinomi šią savaitę. Ieškoma ir filmuotos medžiagos iš galimo incidento vietos, nes bare netrūksta kamerų, be to, baro lankytojai neretai filmuoja aplinką telefonais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų