Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos pirmose 2020/2021 metų sezono rungtynėse užtikrintai 3 – 0 nugalėjo „Fulham“ futbolininkus.

Alexandre‘as Lacazette‘as 9-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovų klaida nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Gabrielis 49-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Pierre‘as-Emerickas Aubameyangas 57-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:0.

Hectoro Bellerino 72-ąją minutę smūgiuotą kamuolį blokavo varžovas ir „Arsenal“ ataka nutrūko.


Tvarkaraštis:

Pir 10-26 Brighton & Hov… 19 : 30 West Bromwich …
Pir 10-26 Burnley 22 : 00 Tottenham Hotspur
Pen 10-30 Wolverhampton … 22 : 00 Crystal Palace

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Everton 6 4 1 1 14 9 +5 13
2 Liverpool 6 4 1 1 15 14 +1 13
3 Aston Villa 5 4 0 1 12 5 +7 12
4 Leicester City 6 4 0 2 13 8 +5 12
5 Leeds United 6 3 1 2 12 9 +3 10
6 Southampton 6 3 1 2 10 9 +1 10
7 Crystal Palace 6 3 1 2 8 9 -1 10
8 Wolverhampton … 6 3 1 2 6 8 -2 10
9 Chelsea 6 2 3 1 13 9 +4 9
10 Arsenal 6 3 0 3 8 7 +1 9
11 Tottenham Hotspur 5 2 2 1 15 8 +7 8
12 West Ham United 6 2 2 2 12 8 +4 8
13 Manchester City 5 2 2 1 8 8 +0 8
14 Newcastle United 6 2 2 2 8 10 -2 8
15 Manchester United 5 2 1 2 9 12 -3 7
16 Brighton & Hov… 5 1 1 3 9 11 -2 4
17 West Bromwich … 5 0 2 3 5 13 -8 2
18 Burnley 4 0 1 3 3 8 -5 1
19 Sheffield United 6 0 1 5 3 9 -6 1
20 Fulham 6 0 1 5 5 14 -9 1

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai