Anželika Terliuga ir Olegas Verniajevas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Anželika Terliuga ir Olegas Verniajevas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Daugelis svarbiausių šių metų olimpinės karatė varžybų dėl koronaviruso pandemijos buvo atšauktos, todėl viena ryškiausių šio sporto žvaigždžių ukrainietė Anželika Terliuga ėmė ieškoti naujos veiklos.

28-erių ukrainietė neseniai pasirodė populiarios laidos eteryje, kur sulaukė iššūkio. Ji turėjo paskambinti vyriškiui ir įtikinti atvykti į viešbutį aplankyti ją. A.Terliuga pokštą nusprendė iškrėsti kitai ryškiai Ukrainos sporto žvaigždei gimnastui Olegui Verniajevui.

Verta pažymėti tai, kad skambutį mergina atliko 22.25 val. vietos laiku. Pavargęs O.Verniajevas tuomet ką tik buvo grįžęs namo, bet vis tiek neatsispyrė A.Terliugos pasiūlymui susitikti, o laidos režisieriai dar stebėjosi, kodėl kovotoja neįtikino O.Verniajevo su ja pasimylėti.

Gimnastas tik vėliau sužinojo, kad šis pokalbis tebuvo pokštas ir „instagram“ tinkle pažadėjo atkeršyti A.Terliugai. Neseniai su vaikinu išsiskyrusi ir vieniša likusi ukrainietė pripažino, kad keršto nusipelnė.

Sportininkų komentarai | Instagram.com nuotr

Sportininkų komentarai | Instagram.com nuotr

A.Terliuga 2017 m., 2018 m. ir 2019 m. tapo Europos karatė čempione. Kumitė svorio kategorijos iki 55 kg WKF pasaulio reitinge ji pakilo į pirmą vietą ir jau yra užsitikrinusi vietą Tokijo olimpiadoje.

O.Verniajevo pasiekimai irgi įspūdingi. 2016 m. jis olimpiadoje laimėjo du medalius: auksą pratimuose ant lygiagrečių ir sidabrą daugiakovėje. 2014 m. jis laimėjo ir pasaulio čempionatą pratimuose ant lygiagrečių. Europos čempionu jis tapo 6 kartus, o pernai 3-ią kartą laimėjo Europos žaidynes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų