E.Stankevičius: „Sutartų rungtynių problema šiemet labiausiai išsivysčiusi antroje lygoje“ (9)

2020.09.11 13:57
Edgaras Stankevičius | „Stop“ kadras

Edgaras Stankevičius | „Stop“ kadras

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos vadovai lankėsi Klaipėdoje, kur susitiko su šalies antros lygos vadovais. Tarp įvairių klausimų, buvo paliesta ir itin jautri lažybų tema. Anot LFF generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus, šiemet antroje lygoje problema yra opesnė nei abiejose stipriausiose Lietuvos lygose.

„Atsiranda vis daugiau to neskanaus šešėlio, kad II lyga, ypač po karantininiu laikotarpiu, jungiasi į galimai sutartų rungtynių scenarijus. Turime gavę visų klubų, dalyvaujančių II lygoje, duomenis, kas šiandien vyksta Azijos rinkose ir taip toliau. Juos turime, analizuojame ir tikrai nepagailėsime finansų - užsisakysime pilną II lygos monitoringą, stebėseną galimai sutartų rungtynių. Ypač pokarantininiu etapu, kai nėra didelė varžybų pasiūla, atsirado opi problema II lygoje ir, atvirai kalbant, ji šį sezoną yra išsivysčiusi netgi labiau ir stipriau, nei A ir I lygos klubų gretose. Klubų vadovus, kurie bendrauja su žaidėjais, treneriais, skatinčiau atkreipti dėmesį, kad tam tikri pavojaus signalai yra, ir jie gali ateityje tik stiprėti. Užbėgdamas įvykiams už akių, skatinčiau ir prašyčiau perkalbėti su treneriais, klubo žaidėjais, bendruomene, kad LFF to netoleruos... Yra sukurtas atskiras departamentas tiek federacijoje, tiek iš teisėsaugos pusės, yra tarptautinę stebėseną vykdantis aparatas“, - E.Stankevičiaus žodžius cituoja „Vakarų ekspresas“.

„Norime matyti švarų, teisingą - „Fair Play“ - futbolą. Tą ne kartą esame deklaravę“, - pridūrė T.Danilevičius.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų