Camila Angelo ir Hulkas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Camila Angelo ir Hulkas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Kinijos „Shanghai SIPG“ klube rungtyniaujantis Hulkas žiniasklaidos akiratyje atsidūrė po keistų peripetijų asmeniniame gyvenime.

Šanchajaus klubo narys savo gerbėjams puolėjas padovanojo tikrą brazilišką dramą. Hulkas išsiskyrė su žmona dėl pastarosios dukterėčios. Buvusi žmona Iran Angelo 34-ių futbolininkui pagimdė tris vaikus. Skyrybos įvyko praeitų metų liepą, o šiemet jis susituokė su jos dukterėčia Camila Angelo.

Neseniai apie šią situaciją prabilo ir pati I.Angelo. Ji davė interviu Portugalijos žiniasklaidai.

„Tai tas pats, kas gyvos dukters laidojimas. Kiekvieną rytą prabundu ir kiekvieną naktį nueinu miegoti negalėdama suvokti, kodėl man visa tai nutiko. Skausmas didžiulis, kartais atrodo, kad jis išplėš mano širdį. Camila man buvo kaip dukra. Aš viską atidaviau tai mergaitei nuo tada, kai ji atsirado šiame pasaulyje. Paaukojau tiek daug savo svajonių, kad tik išpildyčiau jos troškimus.

Aš nekalbu tik apie materialines gėrybes. Aš kalbu apie meilę, rūpestį, pagarbą. Ji žinojo mano silpnybes, žinojo, kas mane verčia jaustis nesaugią. Aš ją mylėjau besąlygiškai. Dieve, jei aš kažkada suklydau, tai buvo tik dėl to, kad ją taip mylėjau ir ja taip pasitikėjau“, - aiškino I.Angelo.

Pats Hulkas šios situacijos plačiau nekomentuoja, bet tikina, kad tik su buvusios žmonos dukterėčia pajautė tikrąją meilę: „Tu mane išmokei, ką reiškia tikrai mylėti žmogų ir, dar svarbiau, ką reiškia būti mylimam. Nenoriu nieko kito, kaip tik praleisti visą likusį gyvenimą šalia tavęs.“

Hulkas geriausiais karjeros laikais buvo „Porto“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ klubų lyderis. 2012 m. su Brazilijos rinktine jis tapo olimpiniu vicečempionu, o 2013 m. laimėjo FIFA Konfederacijų taurę. Brazilijos rinktinėje per 47 rungtynes Hulkas įmušė 11 įvarčių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų