„Lietkabelis“
IV kėlinys, 1 min.
65
:
72
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Bruno Fernandesas | Scanpix nuotr.

Bruno Fernandesas | Scanpix nuotr.

 Brazilijos futbolo vartininkas Bruno Fernandesas 2013 m. buvo pripažintas kaltu dėl kraupaus nusikaltimo.

Tuomet paaiškėjo, kad jis kartu su Luizu Romao sukūrė planą, kaip nužudyti savo vaiko motiną Elizą Samudio. B.Fernandesas nenorėjo rūpintis vaiku, bet E.Samudio tikino galinti įrodyti, kad jis yra vaiko biologinis tėvas.

2010 m. B.Fernandesas buvo areštuotas. Jo pusbrolis papasakojo, kad kartu su L.Romao dalyvavo E.Samudio pagrobime. Vėliau nustatyta, kad moteris buvo uždusinta buvusio policininko, kuris buvo pasamdytas atlikti nusikaltimą.

Kai kurių šaltinių teigimu, B.Fernandesas, laukdamas teismo, du kartus bandė nusižudyti. Galiausiai futbolininkas prisipažino suorganizavęs nusikaltimą ir gavo 22 metus kalėjime. Tuo metu išaiškėjo ir daugiau egzekucijos detalių – E.Samudio kūnas buvo ketvirčiuotas, sudėtas į maišus ir sumaitintas rotveileriams.

2017 m. B.Fernandesas pasinaudojo „Habeas Corpus“ aktu ir buvo trumpam paleistas į laisvę. Po poros mėnesių jis grįžo į kalėjimą, bet 2019 m. rugpjūtį sankcijos jam vėl buvo sušvelnintos. B.Fernandesui leista dalį laiko leisti už kalėjimo ribų su sąlyga, kad jis rungtynių ir treniruočių metu dėvės specialų sekimo prietaisą ant kulkšnies.

Beje, B.Fernandesui net ir tokios sąlygos jau nebetinka, nors kalėjime jis dar neišbuvo nė pusės skirto laiko. Jo advokatas tikina, kad sekimo prietaisas gerokai apsunkina treniruočių procesą, o rungtynių metu jis iš viso netinkamas, todėl žada teikti apeliaciją.

B.Fernandesas dabar turi kontraktą su „Rio Branco“ klubu, žaidžiančiu „Serie D“ lygoje. Brazilas anksčiau žibėjo „Flamengo“ gretose, o 2010 m. prieš žiaurų nusikaltimą vos netapo „AC Milan“ nariu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA