„Lietkabelis“
II kėlinys, 8 min.
41
:
44
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Anglai buvo išmesti iš rinktinės | Instagram.com nuotr

Anglai buvo išmesti iš rinktinės | Instagram.com nuotr

 20-metis Philas Fodenas ir 18-metis Masonas Greenwoodas debiutavo Anglijos rinktinėje, kai jie 1 – 0 nugalėjo Islandijos rinktinę, tačiau po šių rungtynių padaryta klaida neleido jiems tęsti savo pasirodymo nacionalinėje komandoje, iš kurios jie buvo pašalinti.

„Manchester City“ saugas P.Fodenas ir „Manchester United“ krašto puolėjas M.Greenwoodas Reikjavike po rungtynių pasikvietė merginas į viešbutį ir taip pažeidė COVID-19 viruso protokolą. Šis įvykis sulaukė policijos dėmesio, o Anglijos rinktinės strategas Garethas Southgate‘as nieko nelaukdamas išsiuntė žaidėjus namo. P.Fodenas ir M.Greenwoodas dar gali sulaukti ir piniginių baudų.

„The Sun“ išsiaiškino, kurias dvi merginas nusižiūrėjo futbolininkai. Paaiškėjo, kad tai – 20-metė Nadia Sif Lindal Gunnarsdottir ir 19-metė jos pusseserė Lara Clausen. N.S.L.Gunnarsdottir – Islandijoje gerai žinomas modelis. Ji turi sutartį su „Bame Models London“, o pernai „Mis Visatos“ atrankoje Islandijoje pateko į finalą.

„Apgailestauju dėl to, kas jiems nutiko. Nenorėjau, kad jie atsidurtų tokioje situacijoje, bet mes nežinojome, kokių taisyklių jie turi laikytis, nežinojome, kad jie yra karantine. Jei tai būtume žinojusios, tikrai nebūtume atvykusios susitikti. Mes nežinojome, kuo užsiima Philas. Pati klausiau jo, kokia jo profesija, nes futbolu menkai domiuosi, o rungtynių apskritai nežiūriu. Taip pat nežinojome, kad Masonas atstovauja „Man United“, - Islandijos žiniasklaidai pasakojo N.S.L.Gunnarsdottir.

Panašiai kalbėjo ir L.Clausen: „Padarėme didelę klaidą. Buvome jauni ir kvaili. Nežinojau, kuo užsiima Philas. Prieš susitikdama su žmogumi, neieškau informacijos apie jį „google“. Apgailestauju dėl susiklosčiusios situacijos. Užjaučiu Philo šeimą, merginą, komandos draugus ir jį patį.

Merginos apie nakties su futbolininkais detales plačiai nekalbėjo, bet patikino, kad buvo gera.

„Aišku, tai buvo smagi naktis. Leidome laiką keturiese, daug sužinojome vieni apie kitus. Vyrukai buvo labai malonūs“, - sakė N.S.L.Gunnarsdottir.

„Jie su mumis elgėsi labai maloniai. Buvo tikri džentelmenai“, - pridėjo L.Clausen.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA