Cristiano Ronaldo | „Stop“ kadras

Cristiano Ronaldo | „Stop“ kadras

 Antradienį UEFA Tautų lygos A diviziono rungtynėse Cristiano Ronaldo pelnė du įvarčius, o jo atstovaujama Portugalijos rinktinė namuose 2 – 0 nugalėjo Švedijos futbolininkus.

Per savo 165-ąsias rungtynes C.Ronaldo pelnė 100-ąjį ir 101-ąjį įvarčius vilkint Portugalijos rinktinės aprangą bei tapo vos antruoju tokią ribą pasiekusiu futbolininku istorijoje. C.Ronaldo atsilieka tik nuo visų laikų rekordininko iraniečio Ali Daei (109).

Po rungtynių C.Ronaldo teigė neturintis ką įrodyti bei sakė žinojęs, jog šiame stadione Švedijoje pasirodys gerai. 2014 m. pasaulio čempionato atrankoje C.Ronaldo vienas pats nugalėjo Švediją, įmušęs 3 įvarčius.

„Neseku komentarų, tai tik nuomonė. Žinojau, kad šiame stadione palikau pėdsaką ir žinojau, kad jeigu vėl jame žaisiu, vėl paliksiu savo pėdsaką. Man nerūpi provokacijos. Tai, ką padariau per karjerą, kalba už save. Neturiu niekam ko įrodinėti, o kai turiu, parodau tai aikštelėje“, – sakė C.Ronaldo.

Futbolininkas džiaugėsi pasiekęs simbolinę ribą, tačiau labiausiai džiūgavo už komandos pergalę.

„Esu labai laimingas. Pirma, nes komanda laimėjo, o tai buvo mūsų tikslas. Tada tas 100 ir 101 įvarčiai. Du įvarčiai daro mane laimingu. Dabar ateitis yra tik Dievo rankose. Jaučiuosi gerai ir džiaugiuosi žaisdamas su šiais jaunais vyrukais“, – sakė C.Ronaldo.

Rungtynės su Švedija, kaip ir įprasta dabar, buvo žaidžiamos už uždarų durų. C.Ronaldo teigė, kad žaisti tokioje ramioje atmosferoje yra esminis trūkumas futbole šiuo metu.

„Žaisti be sirgalių yra tarsi eiti į cirką ir nematyti klounų“, – kalbėjo 35-erių metų futbolininkas. „Tai lyg eiti į sodą ir nematyti gėlių“.

Portugalija yra laimėjusi abi savo rungtynes A diviziono 3-ioje grupėje ir užima antrą vietą. Tik dėl įvarčių skirtumų portugalai nusileidžia Prancūzijai, kuri taip pat turi iškovojusi dvi pergales.

Spalio 11-ą dieną Paryžiuje portugalai susikaus su prancūzais.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų