Tragedija Rusijoje | „Twitter“ nuotr.

Tragedija Rusijoje | „Twitter“ nuotr.

 Dviračių treko varžybos Maskvoje (Rusija) – „Moscow Grand Prix“ – baigėsi tragedija. Varžybų metu mirė vos 22-ejų metų dviratininkas Pavelas Svešnikovas.

Jaunas dviratininkas prastai pasijautė taškų lenktynėse. Jis staiga suklupo ir sukniubo šalia trasos. Bandymai atgaivinti P.Svešnikovą buvo nesėkmingi.

„Eurosport“ pakalbino anonimais norėjusius likti kitus lenktynių dalyvius. Jie papasakojo įdomių detalių apie tragediją.

„Dalyvavome grupinėse taškų lenktynėse. Paša pabandė pabėgti nuo grupės, bet po pusės rato grįžo į peletoną. Tada pažiūrėjau į jį ir pamačiau, kad jis labai sunkiai kvėpuoja. Vėliau jis atsiliko ratu, parkrito ir prarado sąmonę. Tai nutiko likus 55 ratams iki finišo, o lenktynių niekas nestabdė! Medikai nesirodė. Lenktynių pranešėjas juos kvietė du kartus, bet jo negirdėjo, nes gydytojai tada buvo gatvėje. Prie Pašos tada pribėgo jo komandos medikė, bet ji kažkodėl nieko nedarė, nors matėsi, kad Paša nekvėpuoja. Ji tik bandė užčiuopti jo pulsą. Nuo jo parkritimo praėjus 3-4 minutėms medikai pagaliau pasirodė. Pašą išgelbėti labiau norėjo net ne komandos gydytoja, o treneris! Jis rėkė medikams, kad šie pasiskubintų ir bėgtų, o ne žingsniuotų. Mes tuo metu toliau lenktyniavome ir buvome sustabdyti tik likus 33 ratams. Pašos niekur negabeno, bandė jį atgaivinti toje pačioje vietoje.

Pašos niekur nevežė, nes greitosios pagalbos automobilis tam nebuvo pritaikytas, neturėjo reikiamos įrangos. Apskritai jis buvo panašesnis į paprastą mikroautobusą, ten nebuvo nieko, kas reikalinga pirmajai pagalbai. Kai mes jau palikome treką, praėjus dar 5 min. atvyko kitas greitosios pagalbos automobilis. Jie gaivino Pašą 40 minučių, bet niekas jau nepadėjo. Jis mylėjo taškų lenktynes ir jos jam tapo paskutinėmis gyvenime...“, - „Eurosport“ cituoja lenktynių dalyvius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų