„KOK Classic 3“: sugrįžimas į „Siemens“ areną ir dvi titulinės kovos (7)

2020.09.08 14:22
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Andrius Žiauberis, Donatas Simanaitis, Evaldas Petrauskas, Andrius Danilaitis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Andrius Žiauberis, Donatas Simanaitis, Evaldas Petrauskas, Andrius Danilaitis l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Ilgai rinkomės erdvę – pasitarėme ir pagalvojome, kad laikas sugrįžti į „Siemens“ areną. Rizikuojame savo finansais ir energija, bet einame pirmyn“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis.

Rugsėjo 26 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks pirmasis renginys po karantino – „KOK Classic 3/Dream Boxing“ turnyras.

Spaudos konferencijoje D.Simanaitis paskelbė, kad turnyro žiūrovai išvys dvi titulines kovas. Boksininkas Evaldas Petrauskas kausis dėl Baltijos šalių „Dream Boxing“ čempiono titulo svorio kategorijoje iki 65 kilogramų su devyniolikmečiu Semionu Kamaninu iš Estijos. Kovai numatyta šeši raudai.

Donatas Simanaitis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Donatas Simanaitis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dėl „MMA Bushido“ čempiono titulo svorio kategorijoje iki 71 kilogramo susikaus Žygimantas Ramaška su Osvaldu Fedorovičiumi.

Turnyro ringe taip pat pasirodys ir savo įspūdingais pasirodymais pagarsėjęs Dovydas Rimkus. „Dovydas sugrįžta ir galiu pasakyti, kad jis labai liūdėjo, kai buvo nukeltas kovo mėnesio turnyras, – sake D.Simanaitis. – Jis buvo parengęs įspūdingą išėjimą į ringą. Tikiuosi, jis nesupyks, jei išduosiu – į ringą „Rimkenzo“ planavo išjoti žirgu. Koks šįkart bus kovotojo išėjimas į ringą, pamatysime“.

Kalbėdamas apie E.Petrausko kovą D.Simanaitis užsiminė, kad šios dvikovos laimėtojas turėtų gruodžio mėnesį Vilniuje susikauti dėl pasaulio „Dream Boxing“ titulo – tai bus 12 raundų kova.

Evaldas Petrauskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Evaldas Petrauskas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Lietuvos bokso federacijos viceprezidentas Andrius Danilaitis patvirtino, kad turnyre vyks ir Vytauto Balsio bei Norvegijos boksininko Mindaugo Gedmino (-75 kg) kova pagal mėgėjų taisykles, o profesionalaus bokso taisykles bandys prisijaukinti sunkiasvoris Algirdas Baniulis, kuris ringe susitiks su patyrusiu latviu Reiniu Porozovu.

Pats E.Petrauskas pasakojo, kad pasirengimas kovai – jau pradėtas. „Pirmoje kovoje pamačiau, ko man trūksta, padariau išvadas ir dabar bus daug geriau. Manau, kad nenuvilsiu žiūrovų. Tikiuosi, kad sugebėsiu atlikti geriausius savo smūgius – stengiuosi, varau ir parodysiu gerą boksą“, – sakė boksininkas.

Priminsime, kad rugpjūčio pradžioje E.Petrauskui prireikė visų keturių raundų kovoje su lenku Lukaszu Leczyckiu.

Paklaustas, kaip dabar atrodys artimiausios pasirengimo savaitės, E.Petrauskas atsiduso: „Laukia daug kroso, dirbsiu su partneriais, analizuosiu priešininką ir ieškosiu jo klaidų“.

Andrius Žiauberis l Manto Stankevičiaus nuotr.

Andrius Žiauberis l Manto Stankevičiaus nuotr.

D.Simanaitis teigė, kad turnyre žiūrovai galės mėgautis 15 kovų – į Lietuvą atvyks kovotojai iš Vokietijos, Norvegijos, Estijos, Latvijos. Atvykstantieji privalės pateikti atlikti COVID-19 testo rezultatus.

„Siemens“ arenoje renginį galės stebėti 1000 žiūrovų – bilietai parduodami tiketa.lt.

Arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis patikino, kad arena bus pasirengusi saugiai pasitikti žiūrovus ir dalyvius.

„Sveikiname sugrįžus į „Siemens“ arena – nuo kovo mėnesio neturėjome nė vieno viešo renginio, – spaudos konferencijoje kalbėjo A.Žiauberis. – Atėjo laikas, kai turime prisitaikyti prie to, kas vyksta pasaulyje. „Siemens“ arena atsakingai rengiasi, kad renginys įvyktų saugiai. Vilniuje nėra didesnės erdvės, kuri galėtų užtikrinti saugumą. Gana panikuoti – laikas veikti – tikimės, kad šis renginys taps pavyzdžiu ir kitiems renginių organizatoriams“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA