Lietuvos futbolo rinktinė | LFF nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė | LFF nuotr.

Vokietijos portalas t-online.de pirmadienį publikavo sąrašą komandų, kurios dar nėra laimėjusios nei vienų Tautų lygos rungtynių. Be abejo, vokiečiai apeliavo į saviškius, kurie nei prieš tai vykusioje, nei dabartinėje Tautų lygoje taip ir neiškovojo nei vienos pergalės. Šalia vokiečių atsidūrė „kiek silpnesnės“ rinktinės: Andora, Airija, Latvija, Malta, San Marinas ir Lietuva.

Po vakarykštės lietuvių pergalės Albanijoje nelaimėjusiųjų skaičius Tautų lygoje sumažėjo iki šešių.

Priminsime, kad praėjusiame Tautų lygos cikle vokiečiai užėmė paskutinę vietą ir, pagal tuomet veikusius nuostatus, turėjo palikti A divizioną. UEFA nusprendė padidinti komandų skaičių divizionuose, todėl Vokietija liko tarp stipriausių. Šiemet startavusiame turnyre Vokietija per dvejas rungtynes surinko du taškus, lygiosiomis 1:1 baigusi namų rungtynes su Ispanija bei tokiu pačiu rezultatu užsibaigusią dvikovą Šveicarijoje su šios šalies nacionaline komanda.

Vokietija iš likusių šešių nelaimėjusių rinktinių yra vienintelė, kuri rungtyniauja A divizione. Vienintelė nelaimėlė B divizione yra Airijos rinktinė. Nesėkmingai pasirodžiusi prieš tai buvusiame cikle, Airija ir naują etapą pradėjo laimėdama vos tašką (lygiosios 1:1 Bulgarijoje, pralaimėjimas namie 0:1 prieš Suomiją) per dvejas rungtynes.

Likusios keturios nelaimėjusios nei vienų Tautos lygos rungtynių komandos žaidžia D divizione. Latviai naująjį ciklą pradėjo nulinėmis lygiosiomis su Andora bei 1:1 pasibaigusią akistata su Malta. Toje pačioje grupėje žaidžiančios Andora ir Malta turi po tašką, San Marinas naująjį Tautų lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu 0:1 Gibraltarui ir yra savo diviziono autsaideris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų