Dovydas ir Domantas Stankūnai l LIF nuotr.

Dovydas ir Domantas Stankūnai l LIF nuotr.

 Duisburge (Vokietija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 23 metų) irklavimo čempionate dėl medalių kovos broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai.

Vaikinų pavienių dviviečių valčių pirmajame paguodos plaukime lietuviai finišavo antri (7:03.04). Broliai Stankūnai kartu su vokiečiais Simonu Schubertu ir Constantinu Conradu (7:00.94) pateko į A finalą.

Armandas Kelmelis vaikinų vienviečių valčių pirmajame paguodos plaukime (7:27.33) į priekį praleido tik daną Mathiasą Heldbo (7:23.65) ir pateko į pusfinalį.

Dvi Lietuvos įgulos jau prarado viltis kovoti dėl medalių. Ugnė Juzėnaitė ir Dovilė Rimkutė merginų porinių dviviečių valčių pirmajame paguodos plaukime buvo trečios (7:47.97), o Nomeda Nazarenkaitė, Ieva Medelinskaitė, Martyna Kazlauskaitė ir Agnė Ginevičiūtė merginų porinių keturviečių valčių paguodos plaukime finišavo penktos (7:16.75). Abi lietuvių įgulos dalyvaus B finaluose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų