Navidas Afkari | „Twitter“ nuotr.

Navidas Afkari | „Twitter“ nuotr.

 Irano imtynių čempionas Navidas Afkari sulaukė teismo verdiko dėl dalyvavimo 2018 m. protestuose, - skelbia „TMZ Sports“.

Anot pranešimų, N.Afkari kartu su dviem broliais buvo pripažinti kaltais dėl 20 nusikaltimų. Tarp nusikaltimų buvo neleistinų susibūrimų lankymas, šalies lyderio įžeidimas ir konspiracija, siekiant nusikalsti prieš nacionalinį saugumą.

Visi trys vyrai buvo nuteisti, tačiau N.Afkari susilaukė griežčiausių bausmių. Jam skirti 6,5 metų kalėjime, 74 kirčiai rykšte ir net dvi mirties bausmės. Jo broliai mirties išvengs, bet ilgai sėdės kalėjime ir taip pat gaus po 74 kirčius rykšte. Imtynininko brolis Vahidas kalėjime sėdės 54,5 metų, o Habibas – 27 metus ir 3 mėnesius.

Navido mama išplatintame vaizdo įraše pasmerkė šališką teismą: „Tai buvo nesąžiningas teismas, kuriame melas pripažintas tiesa. Mano sūnums nebuvo suteikta galimybė apsiginti.“

Į šią naujieną sureagavo ir buvęs garsus MMA kovotojas Benas Askrenas.

„Štai kaip atrodo tikras autoritarinis režimas“, - rašė amerikietis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų