Dainavos ir Atmosferos rungtynių akimirka | D.Aleksyno/DFK Dainava nuotr. | Organizatorių nuotr.

Dainavos ir Atmosferos rungtynių akimirka | D.Aleksyno/DFK Dainava nuotr. | Organizatorių nuotr.

Vienas seniausių ir žinomiausių Lietuvos futbolo klubų „Dainava“ šį sezoną LFF I lygoje sulaukia daugiausiai žiūrovų.

Kaip rodo Lietuvos futbolo federacijos duomenys, 2020 m. per šešerias namų rungtynes Alytaus stadione iš viso apsilankė 4542 žiūrovai. Tai yra geriausias rezultatas šiais metais antroje pagal stiprumą Lietuvos futbolo lygoje. Alytuje į rungtynes vidutiniškai renkasi 757 žmonės, o šio sezono vienerių rungtynių lankomumo rekordas - 932 žiūrovai. Duomenys rodo, kad nuo sezono pradžios „Dainavos“ rungtynėse apsilanko trečdaliu daugiau žiūrovų nei ankstesnėse klubo rungtynėse.

„Matome, kad žiūrovų lankomumas tendencingai auga. Šiam augimui didelės įtakos turėjo tai, kad klubo pagrindinėje komandoje žaidžia beveik vieni alytiškiai ir klubas aktyviai dirba, kad namų rungtynės sirgaliams būtų geras praleidimo metas. Mums futbolas yra kur kas daugiau nei tik įvarčiai. Tai - puiki atmosfera žiūrovams, stipri bendruomenė. Džiugu, kad jeigu palygintume šių metų lankomumo rezultatus su Lietuvos A futbolo lygos komandomis, mes būtume tarp žiūrimiausių komandų ir ten”, - teigia DFK „Dainava” prezidentas Žydrūnas Lukošiūnas.

„Dainava“ šį sezoną su 22 taškais užima 7 poziciją LFF I lygoje.

Alytaus miesto komanda buvo įkurta 1935 m. „Dainavoje“ savo karjerą pradėjo tokie garsūs Lietuvos futbolininkai kaip Žydrūnas Karčemarskas, Gintaras Staučė, Darvydas Šernas, Mindaugas Panka.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų