Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas | VS-FOTO.lt nuotr.

Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas | VS-FOTO.lt nuotr.

 Rugpjūčio 30 d. Kėdainių arenoje vyko jubiliejinis 40-asis Arimex Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos čempionatas (IFBB). Jame dalyvavo 80 atletų iš visos Lietuvos. Absoliučiais varžybų nugalėtojais tapo Justas Poliakus (kultūrizmas, Šiaulių „Fortūna“ treneris A. Vandys), Julita Ciunytė (kūno fitnesas, Marijampolės „Tauras“, treneris R. Česnaitis), Artūras Zikis (vyrų figūra, Jurbarko „Progresas“, treneris A. Mickus) ir Skaistė Danilevičiūtė (bikini, Vilniaus „Dubinas team“, treneriai K. Narbutaitytė ir D. Dubinas).

Laimėtojais ir prizininkais atskirose kategorijos tapo:

Projektas Fit Model Lietuva

1. Lina Stancikaitė, Vilniaus Fitness LT

2. Ingrida Versockienė, Fitness LT

3. Rūta Greičė, Fitness LT

Kūno fitnesas

1. Julita Ciunytė, Tauras

2. Jorinta Voropajeva, Kauno Renata ladies

3. Ela Pivoriūnaitė, Vilniaus Skygym

Moterų veteranių kūno fitnesas

1. Julita Ciunytė, Tauras

2. Martyna Binderytė, Tauras

3. Aleksandra Sorokina, individualiai

Veteranų kultūrizmas

1. Remigijus Olišauskis, Gylys

2. Tomas Kudelis, Kauno Lokiai

3. Donatas Radavičius, Kauno Donny gym

Raumeninga figūra

1. Artur Zacharov, Progresas

2. Donatas Rapšas, individualiai

3. Vytas Dielininkaitis, Progresas

Naujokių bikini

1. Iveta Danieliūtė, Progresas

2. Justina Lukošiūtė, Kėdainių X Forma

3. Jūratė Borkertė, Kauno A-Team

Naujokų kultūrizmas

1. Tomas Tamelis, Tauras

2. Artūras Plėštys, individualiai

3. Domantas Čemerka, Kauno Minotauras

Wellness

1. Skirmantė Puzinaitė, Fortūna

2. Julija Jusienė, Tauras

3. Inga Bakučionienė, Tauras

Klasikinis kultūrizmas

1. Marius Šileika, Tauras

2. Arnas Terekas, A-Team

3. Edgaras Gaveika, Vilniaus Ultimate gym

Moterų figūra

1. Alina Čepurnienė, Tauras

2. Kristina Tamašauskienė, Marijampolės Miesto sporto klubas

3. Martyna Binderytė, Tauras

Klasikinė figūra

1. Tautvydas Tumbrotas, Klaipėdos Bodypower team

2. Armandas Krivickas, Fortūna

Moterų bikini -166 cm

1. Skaistė Danilevičiūtė, Dubinas team

2. Viktorija Sadovskaja, Vilniaus Starteam 

3. Ieva Keturakytė, Fortūna

Moterų bikini +166 cm

1. Kotryna Čiburė, Renata ladies

2. Karina Vaitkutė, Fortūna

3. Evelina Stulginskaitė, Tauragės Viktorija

Kultūrizmas -90 kg

1. Justas Poliakus, Fortūna

2. Žilvinas Peldžius, Kauno Rino team

3. Laurynas Čižinauskas, Tauras

Kultūrizmas +90 kg

1. Tomas Kudelis, Lokiai

2. Giorgi Mačavariani, Vilniaus Nobl team

3. Remigijus Olišauskis, Gylys

Vyrų figūra -179 cm

1. Edvinas Tuinyla, Tauras

2. Vytas Jusas, Tauras

3. Lukas Gylys, Fitness LT

Vyrų figūra +179 cm

1. Artūras Zikis, Progresas

2. Simonas Pužas, Kauno Team Kūno kultas

3. Norbertas Kaziukaitis, Kauno Team Kūno kultas

Mišrios poros

1. Alina Čepurnienė ir Marius Šileika, Tauras

2. Julita Ciunytė ir Andrius Talačka, Tauras

Geriausi klubai

1. Marijampolės Tauras

2. Šiaulių Fortūna

3. Jurbarko Progresas

Geriausi treneriai

1. Rinaldas Česnaitis

2. Arūnas Vandys

3. Arvydas Mickus

R. Kalinausko prizu už didžiausią pažangą per metus apdovanotas Tautvydas Tumbrotas. Renginio metu taip pat buvo pagerbti federacijai nusipelnę asmenys, kultūrizmo veteranai ir didžiausius laimėjimus iškovoję sportininkai - R. Kairaitis, V. Vandys, V. Jankauskas, N. Murnikovienė, O. Žuras, V. Dubickas, T. Bendoraitis, R. Suleimanovas, R. Žiauberytė ir kiti.

Po trijų savaičių geriausių Lietuvos atletų laukia startas Europos čempionate Ispanijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 03-10 Manchester City 20 : 00 Southampton
Pen 03-12 Newcastle United 22 : 00 Aston Villa