Tommi Pikkarainenas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Tommi Pikkarainenas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Šią savaitę „Derry City“ klubą iš Šiaurės Airijos pirmajame UEFA Europos lygos atrankos etape įveikę sostinės „Riteriai“ jau pirmadienį sužinos antrąjį varžovą europietiškoje kampanijoje. Traukiant būsimo etapo burtus, „Riteriai“ bus tarp neskirstytųjų komandų.

„Labai norėčiau, kad ir vėl žaistumėme namie, nes dabartinėmis sąlygomis kelionės labai apsunkina. Ar man svarbus varžovas? Apie tai mažiausiai galvoju. Jei gausime TOP lygio komandą, be abejo, turėsime nuostabią patirtį, jei gausime kiek silpnesnį varžovą, turėsime daugiau galimybių žengti į kitą etapą“, - sakė vilniečių vyriausiasis treneris Tommi Pikkarainenas.

Antrajame atrankos etape iš viso žais 72 klubai, tarp kurių yra tokie pavadinimai kaip „Tottenham Hotspur“, „Basel“, „Wolfsburg“, Nikosijos „Apoel“, Borisovo „Bate“, Stambulo „Galatasaray“, AC „Milan“ ir daugelis kitų.

Tiesa, burtai „Riteriams“ gali lemti ir kiek žemesnio kalibro klubą. Tarp skirstytųjų yra škotų „Aberdeen“ ir „Motherwell“, bosnių Mostaro „Zrinjski“, Velso „The New Saints“.

Antrajame UEFA Europos lygos atrankos etape nugalėtoją ir vėl lems vienos rungtynės. Kaip ir pirmajame etape, šeimininkų teisę lems burtai.

Riteriai klubo istorijoje į trečiąjį atrankos etapą yra patekę vieną kartą.

Burtų traukimas UEFA būstinėje Nione (Šveicarija) rugpjūčio 31 d. prasidės 14:00 val. Lietuvos laiku. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų