Lionelis Messi ir Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi ir Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

 „El Chiringuito de Jugones“ laidoje Cristobalis Soria atskleidė Lionelio Messi ir Pepo Guardiolos pokalbio detales, - informuoja „Marca“.

„Štai kas nutiko. Antradienį, nusprendęs palikti „Barceloną“, Messi iš karto pagalvojo apie „Manchester City“ klubą ir suskubo paskambinti Guardiolai. Jam pavyko susisiekti su Pepu ir Messi pasakė: „noriu laimėti kitus du „Ballon d‘Or“ apdovanojimus ir tai galiu padaryti tik su tavimi“. Tai buvo esminė Messi ištarta frazė. Esminė“, - laidos eteryje kartojo C.Soria.

C.Soria pasitiki nemažai žmonių – socialiniuose tinkluose, sudėjus visas paskyras, jis turi apie 2 mln. sekėjų, tačiau lieka neaišku, ar jis tikrai galėjo gauti informaciją apie privatų pokalbį.

Tuo tarpu ESPN pasidomėjo aršiausių „Barcelonos“ priešų – Madrido „Real“ – užkulisiais. Teigiama, kad antradienį, pasklidus informacijai apie L.Messi norą palikti „Barceloną“, „Real“ futbolininkai savo „WhatsApp“ grupėje skeptiškai vertino tokias naujienas.

Net ir trečiadienį, kai dar daugiau šaltinių patvirtino minėtą informaciją, „Real“ stovykloje niekas nebuvo linkęs tikėti tokiomis naujienomis. Įdomu tai, kad iš dabartinės „Real“ sudėties nė vienas žaidėjas nėra iš tų laikų, kai Barselonoje dar nebuvo prasidėjusi L.Messi era. Net ir „Real“ simbolis Sergio Ramosas prie savo klubo prisijungė metais vėliau nei L.Messi debiutavo pagrindinėje „Barcelonos“ sudėtyje. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų