Timas Tszyu ir Jeffas Hornas | Instagram.com nuotr

Timas Tszyu ir Jeffas Hornas | Instagram.com nuotr

 Bokso legendos Kostya Tszyu sūnus Timas Tszyu (16-0, 12 nokautų) tęsia sėkmingą karjerą profesionalų bokse.

Trečiadienį T.Tszyu po 8-ojo raundo techniniu nokautu nugalėjo buvusį pasaulio čempioną Jeffą Horną. Australų dvikova baigėsi prieš 9-ąjį raundą, kai J.Hornas nebegrįžo kovoti. T.Tszyu tapo IBF Australazijos ir WBO „Global“ pirmojo vidutinio svorio kategorijos čempionu. Jau artimiausiu metu 25-erių boksininkas turėtų gauti progą kovoti ir dėl pasaulio čempiono diržo.

„Tegul visi žino, kad mano vardas Timas, o ne „sūnelis“. Be abejo, turiu atiduoti pagarbą Jeffui. Išparduoti bilietus į tokį stadioną dviems Australijos boksininkams buvo įspūdinga. Visgi, boksas yra jaunų vyrų sportas, o šiandien aš buvau geresnis“, - sakė T.Tszyu.

25 tūkst. žiūrovų talpinančiame stadione dėl saugumo reikalavimų buvo sumažintas sirgalių kiekis. Tiesa, kovą vis tiek stebėjo dabartinėje situacijoje įspūdingas žiūrovų skaičius – apie 16 tūkst.

Priminsime, kad T.Tszyu tėvas profesionalų bokso ringe laimėjo 31 kovą ir patyrė 2 pralaimėjimus. Jis tapo neginčijamu pirmojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu ir buvo įtrauktas į bokso šlovės muziejų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų