Saulius Širmelis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Saulius Širmelis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Po pralaimėjimo Tel Avivo „Maccabi“ klubui UEFA Čempionų lygos atrankoje, Marijampolės „Sūduvos“ treneris Saulius Širmelis net kelis kartus pakartojo apie varžovų stiprumą, klaidas ir komandos galimą pastiprinimą prieš UEFA Europos lygos kovas.

„Sunku kažką pasakyti, nes varžovas buvo žymiai pajėgesnis. Galbūt, pirmajame kėlinyje jam buvo per daug pagarbos, tačiau atvirą futbolą mes ir Lietuvoje kartais nelabai sėkmingai žaidžiame. Čia už kiekvieną menkiausią klaidelę yra nubaudžiama. Pirmi du įvarčiai – pirmos dvi realios progos prie mūsų vartų. Šitame lygyje kitaip nebūna. O paskui ką nors pakeisti jau yra sudėtinga. Viskas paprasta – eini į priekį – atsiveri, o šiuo metu mums trūksta šiuo metu pajėgumų, su kuriais galėtumėm stipriai atakuoti, stipriai vidury žaisti ir stipriai gintis.

To įvarčio paskutinę minutę galėjome neprasileisti, bet kai bandėme eiti į priekį, reikia pripažinti varžovai sugebėjo sukurti dar porą progų. Žaidžiant su tokio lygio komandomis mūsų pagrindinis ginklas – standartai. Tačiau jų beveik nebuvo. Reikia suprasti, kad varžovas kito kalibro nei turėjome iki šiol.

Tikrai nesu patenkintas. Kiekvienas mano vietoje būtų nusivylęs.

Aišku, mūsų dar laukia UEFA Europos lygos atranka. Galbūt, prieš ją vieną kitą žaidėją dar turėsime. Bet virusas gana stipriai yra pristabdę rinką. Iš daugelio šalių žaidėjai paprasčiausiai negali atvažiuoti, Europoje dar nėra pasibaigę perėjimų terminai, bet klubo vadovybė paieškas tęs“, - kalbėjo S.Širmelis.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų