Joachimas Lowas | Scanpix nuotr.

Joachimas Lowas | Scanpix nuotr.

 Jau rugsėjo 3 d. Vokietijos rinktinė pradės UEFA Tautų lygos A diviziono ketvirtosios grupės kovas rungtynėmis su ispanais.

Joachimo Lowo pasirinktoje rinktinės sudėtyje tėra vos du idealų sezoną sužaidusio Miuncheno „Bayern“ klubo atstovai – Niklasas Sule ir Leroy‘us Sane. Negana to, L.Sane „Bayern“ nariu tapo tik visai neseniai ir dar nesužaidė šiame klube nė vienerių rungtynių.

J.Lowas pirmą kartą į rinktinę pakvietė Oliverį Baumanną, Robiną Gosensą ir Florianą Neuhausą. 30-metis Toni Kroosas bus vyriausias rinktinėje, o iš visų kitų žaidėjų, neįskaičiuojant vartininkų, tik Ilkay‘us Gundoganas yra vyresnis nei 26-erių.

Vokietijos rinktinės sudėtis:

Vokietijos rinktinės sudėtis | „Twitter“ nuotr.

Vokietijos rinktinės sudėtis | „Twitter“ nuotr.

„Tiek Mulleris, tiek Boatengas praėjusį sezoną žaidė puikiai ir parodė, kokie svarbūs yra „Bayern“ komandai. Visgi, mes po pasaulio čempionato nusprendėme verstis kitais žaidėjais. Nusprendėme jiems suteikti daugiau progų pasireikšti ir patobulėti. Jauni žaidėjai sparčiai progresuoja, todėl nemanau, kad mums reikėtų keisti pasirinktą kryptį. Jei kas nors neveiktų, tuomet pats pirmas imčiausi pokyčių. Dabar tam tiesiog nėra reikalo. Mūsų pasirinktas kelias yra teisingas“, - sakė J.Lowas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų