„Dainavos“ naujuoju treneriu paskirtas italas F.Mazzone

2020.08.24 14:34
Fabio Mazzone dfkdainava.com

Fabio Mazzone dfkdainava.com

DFK „Dainavos“ vairą praėjusią savaitę perėmė 31-erių futbolo specialistas iš Italijos Fabio Mazzone, pakeitęs akademijos trenerius Povilą Baliukonį ir Nerijų Bartkevičių.

„Prieš metus buvome nusižiūrėję šį trenerį, taip išėjo, kad jis buvo šiuo metu laisvas. Tai labai kvalifikuotas treneris“, – sakė vienas klubo vadovų Rimas Kantaravičius.

Pastaruoju metu jis dirbo futbolo konsultacijų bendrovėje „Mellemmand“, taip pat bendradarbiavo su Lietuvos futbolo federacija šalies trenerių rengime.

Anksčiau F. Mazzone ėjo plėtros vadovo pareigas Kaune esančioje futbolo akademijoje „Be 1“, dirbo trenerio asistentu Kipro aukščiausios lygos „EN Paralimniou“ komandoje, taip pat – Londono „Queens Park Rangers“ akademijos treneriu.

Sekmadienį naujasis treneris vadovavo komandai Pirmos lygos rungtynėse su Telšių „Džiugu“, jam talkino ir iki šiol vyr. trenerio pareigas ėjęs akademijos treneris Povilas Baliukonis bei Nerijus Bartkevičius.

„Prasidėjo vaikų čempionatai, tad pagrindinei komandai laiko jiems nebeliko. Buvome sutarę, kad jie vadovaus komandai, kol tai netrukdys pagrindiniam jų darbui“, – teigė R. Kantaravičius.

Artimiausias DFK „Dainavos“ mačas – trečiadienį Alytuje su Panevėžio dublerių ekipa. Rungtynių pradžia – 19 valandą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų