„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS nuotr.

„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS nuotr.

Airijos žiniasklaidoje pasirodęs pranešimas apie problemas, dėl kurių UEFA svarsto perkelti „Riterių“ – „Derry City“ rungtynes neatitinka tikrovės. Nepaisant to, kad atvykėliams iš Didžiosios Britanijos bei Airijos mūsų šalyje taikomas karantinas, pirmojo UEFA Europos lygos atrankos etapo rungtynės antradienį bus žaidžiamos Vilniuje.

„Tas jų pareiškimas apie galimą rungtynių perkėlimą – visiški pramanai. Taip, turime atlikti tam tikrus namų darbus, tačiau viskas vyksta pagal planą. „Derry City“ užsakomuoju reisu į Lietuvą atvyks pirmadienį. Antradienį įvyks numatytos rungtynės“, – sakė „Riterių“ direktorius Vladimiras Buzmakovas.

Dėl būsimos dvikovos „Riterių“ klubas konsultuojasi su Nacionaliniu visuomenės sveikatos centru. Pastarasis patikino, kad aukšto meistriškumo sportininkams yra taikomos išimtys.

Priminsime, kad pirmadienį, rugpjūčio 17 dieną, Lietuvos vyriausybė tiek Airiją, tiek Jungtinę Karalystę dėl pablogėjusios situacijos įtraukė į paveiktų valstybių sąrašą. Tai reiškia, kad atvykėliams iš šių šalių turi būti taikoma keturiolikos dienų saviizoliacija.

Pagal UEFA taisykles, „Derry City“ futbolininkai ir personalas iki skrydžio turi atlikti COVID-19 testus. „Riteriai“ pakartotinį testą darysis sekmadienį.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų