Prabangios Cristiano Ronaldo atostogos | Instagram.com nuotr

Prabangios Cristiano Ronaldo atostogos | Instagram.com nuotr

 Cristiano Ronaldo neseniai užbaigė dar vieną solidų futbolo sezoną. Jis Turino „Juventus“ gretose per 46 rungtynes įmušė 37 įvarčius, ženkliai pagerino ankstesnio sezono rezultatą ir su komanda tapo „Serie A“ nugalėtoju.

Po ankstyvo pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos ėmė sklisti gandai, kad C.Ronaldo gali palikti „Juventus“, bet jis sulaukė skambučio iš naujojo trenerio Andrea Pirlo, kuris portugalą nuramino ir patikino, kad mato jį kaip labai svarbią ekipos dalį.

C.Ronaldo, pasibaigus sezonui, nusprendė pasinaudoti nedažnai pasitaikančia proga praleisti daugiau laiko su šeima. Jis su Georgina Rodriguez ir keturiais vaikais leidosi į kelionę jachta, kuria plaukioja šalia gražiausių Prancūzijos krantų.

Portugalas atostogoms nusipirko naują „R123“ jachtą. Už prabangią vandens transporto priemonę C.Ronaldo paklojo apie 6 mln. eurų. Jachtoje – užtektinai vietos gausiai portugalo šeimai. Čia yra penkios kajutės, šeši tualetai, platus holas ir virtuvė.

C.Ronaldo įsigyti šią jachtą tikrai nebuvo sudėtinga. Portugalo turtas yra vertinamas 500 mln. JAV dolerių. Kasmet jis uždirba maždaug po 100 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų