Tomas Pakutinskas ir Danielis Omielanczukas | Organizatorių nuotr.

Tomas Pakutinskas ir Danielis Omielanczukas | Organizatorių nuotr.

„Greitai, su vėjeliu nulėkėme, – apie 600 kilometrų kelionę automobiliu į Lodzę sakė geriausias šalies sunkiasvoris mišriųjų kovos menų atstovas Tomas Pakutinskas. – Kelionė visai neprailgo“.

Ketvirtadienį (rugpjūčio 20 d.) trečiajame pagal gyventojų skaičių Lenkijos mieste vyks „Absolute Championship Akhmat“ organizacijos turnyras, kurio ringe lietuvis susikaus su patyrusiu Danielu Omielanczuku.

Į ACA’109 narvą lenkas žengs savo sąskaitoje turėdamas 23 pergales, 9 pralaimėjimus ir vienerias lygiąsias. Paskutines dvi savo kovas D.Omielanczukas baigė nokautais pirmuose raunduose. T.Pakutinskas (19-12-3) į narvą nešis šešių iš eilės pergalių kraitį.

Liepos pabaigoje 34-ą gimtadienį atšventęs T.Pakutinskas pasakojo, kad paskutinė treniruočių savaitė buvo skirta kūno atsigavimui po intensyvaus krūvio.

„Manęs laukia didžiausias karjeros iššūkis, tačiau dėl to savo galvos neapkraunu. Žinau, kad į narvą eisiu dirbti savo darbo, – sportas.lt sakė kovotojas. – Svarbiausia, narve nepridaryti klaidų. Taip, tai bus labai aukšto lygio kova, bet prie visko yra priprantama“.

Iki turnyro T.Pakutinskas gyvens viešbutyje kartu su visais kovotojais. Tačiau antradienį kalbintas lietuvis savo varžovo koridoriuose dar nebuvo sutikęs – greičiausiai, pirmoji akistata įvyks per trečiadienį vyksiančią svėrimų ceremoniją.

„Pats dėl svorio nesiskundžiu – jis kiek pakritęs, bet tikiuosi būti greitesnis. Esu, manau, gerai pasirengęs kovai... Tik gal šiek tiek pritrūko laiko. Šįkart salėje praleidau labai daug laiko – kasdien po gerą pusdienį. Rytas, popietė, vakaras – visada būdavau salėje. Pasirengimas nebuvo lengvas. Visada kovoms ruošdavausi atsakingai, bet šįkart viską darėme kiek kitaip. Tai buvo išskirtinis pasirengimas“.

Ekspertų teigimu, būsimos kovos favoritu yra laikomas UFC patirties turintis lenkas.

„Ekspertų nuomonė man nėra svarbi. Man neįdomu. Žengsiu į narvą, darysiu savo darbą ir pasistengsiu, kad nuomonė apie favoritą šioje kovoje pasikeistų, – sakė T.Pakutinskas. – Pabandysiu įrodyti, kad ekspertai apsiriko“.

Pasak T.Pakutinsko, varžovas yra labai pavojingas – tiek artimoje kovoje, tiek smūgių jėga.

Danielis Omielanczukas ir Tomas Pakutinskas | „Twitter“ nuotr.

Danielis Omielanczukas ir Tomas Pakutinskas | „Twitter“ nuotr.

Šįkart T.Pakutinsko narvo kampe nebus „Rings“ klubo trenerių Tadeušo Cholodinskio ir Valentino Golubovskio. „Įvyko tam tikras nesusipratimas – manėme, kad reikės laikytis saviizoliacijos, todėl treneriai važiuoti negalėjo, vėliau sužinojome, kad nereikės, bet treneriams nebuvo suspėta atlikti COVID-19 testų, be kurių rezultatų organizatoriai nieko neleido į viešbutį, kuriame apgyvendinti sportininkai ir treneriai“.

Narvo kampe T.Pakutinskui šįkart patarinės „Rings“ atstovas Mantas Janukonis.

ACA 109

ACA 109

„Bus keista be trenerių kampe, bet visus namų darbus atlikome, žinau, ką turiu daryti narve. Beliko visą planą įgyvendinti“, – sakė T.Pakutinskas.

Jis atskleisti kovos plano nebuvo linkęs, tačiau išsidavė, kad treniruotėse buvo akcentuojama pilna trijų raundų kova. „Ties tuo ir darbavomės, planavome, kad prireiks visų trijų raundų“, – sakė kovotojas.

Priminsime, kad šio turnyro narve kausis ir Mindaugas Veržbickas (14-7). Jis pirštines surems su pralaimėjimo dar nepatyrusiu Kamiliu Oniszczuku (7-0).

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų