Lenktynininkas A.Juknevičius patyrė programišių ataką | Organizatorių nuotr.

Lenktynininkas A.Juknevičius patyrė programišių ataką | Organizatorių nuotr.

 Nuo pastaruoju metu padažnėjusių programišių atakų nukentėjo dar vienas žinomas žmogus. Apie įsilaužimą į jo socialinių tinklų paskyrą antradienį pranešė Dakaro lenktynininkas Antanas Juknevičius, į kurio anketą įsilaužė vietnamiečiai.

„Gera žinia – pagaliau žengėme į Vietnamo rinką. Prastesnė – savaitgalį hackeriai nulaužė mano facebook profilį!“ – neprarasdamas geros nuotaikos nelinksmą žinią savo gerbėjams pranešė „KREDA“ komandos sportininkas, nuotraukoje pademonstravęs ir laikinai jo paskyrą valdžiusius vietnamiečius. 

Daugiau nei 67 tūkstančius sekėjų turinčio A. Juknevičiaus profilis kelias dienas buvo matomas tik Vietname ir gerbėjams iš Lietuvos buvo nepasiekiamas.

„Jaučiu labai didelę atsakomybę prieš savo gerbėjus ir partnerius, todėl labai aktyviai bendravome su „Facebook“ siekdami įsitikinti, kad visų duomenys yra saugūs. Linkiu visiems būti budriems ir imtis papildomų saugumo priemonių siekiant apsaugoti savo socialinių tinklų paskyras. Situacija išties nemaloni, tačiau labai džiaugiuosi, kad anketą pavyko atgauti „sveiką“ ir mano profilio nuotraukoje neatsirado koks vietnamietis paauglys. Kiek girdėjau, kitiems tautiečiams šiuo klausimu mažiau pasisekė.“ – teigė sportininkas.

Pasak A. Juknevičiaus, atgauti savo anketą socialiniuose tinkluose nebuvo taip paprasta. Įvairiausius įrodymus lenktynininkas rinko net kelias dienas, tačiau galiausiai situaciją, bendradarbiaujant su „Facebook“, pavyko išspręsti sėkmingai. 

Įsilaužėlių akiratyje visai neseniai atsidūrė ir daugiau garsių visuomenės veikėjų. Liepos viduryje apie užgrobtas „Twitter“ anketas pranešė ir „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas, „Amazon“ savininkas Jeffas Bezosas, buvęs JAV prezidentas Barakas Obama. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų