Danielis Cormier | Youtube.com nuotr.

Danielis Cormier | Youtube.com nuotr.

   Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) įvyko viena didžiausių šių metų MMA kovų. „UFC 252“ turnyre sunkiasvorių kategorijoje savo trilogiją užbaigė dvi legendos – 37-erių Stipe Miočičius (20-3) ir 41-erių Danielis Cormier (22-3).

Trečiajam mūšiui prireikė visų 5 raundų. Po jų teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę S.Miočičiui – 48:47, 49:46, 49:46. Jis ne tik užbaigė D.Cormier karjerą, bet ir, daugelio nuomone, įrodė esąs geriausias visų laikų MMA sunkiasvoris kovotojas. S.Miočičius apgynė UFC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą ir pakartojo Randy Couture'o rekordą. Jie abu sunkiasvorių kategorijoje laimėjo po 6 titulines kovas.

Daugiausiai apkalbų susilaukė momentas trečiajame raunde, kai S.Miočičius įdūrė varžovui į akį, bet teisėjas Marcas Goddardas netinkamai įvertino situaciją ir liepė toliau kovoti.

Po kovos M.Goddardas išplatino atsiprašymo žinutę: „Po kovos, pamatęs pakartojimą, iš karto atsiprašiau Danielio Cormier ir jo komandos. Dabar tai darau ir viešai. Praleidau momentą, kurio neturėjau praleisti, tačiau negalėjau priimti kitokio sprendimo, nes to nemačiau. Neturiu pakartojimų ir vaizdo iš skirtingų kampų. Turiu realiu laiku priimti sprendimą, matęs momentą tik iš vieno kampo.“

Anot MMA žurnalisto Arielio Helwani, gydytojai nustatė, jog D.Cormier plyšo ragena. Kol kas tikimasi, kad akies operacijos amerikiečiui neprireiks, bet galutinis sprendimas bus priimtas kiek vėliau, matant, kaip gyja kovotojo akis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų