Jonas Jonesas ir Francis Ngannou | Scanpix nuotr.

Jonas Jonesas ir Francis Ngannou | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) įvyko viena didžiausių šių metų MMA kovų. „UFC 252“ turnyre sunkiasvorių kategorijoje savo trilogiją užbaigė dvi legendos – 37-erių Stipe Miočičius (20-3) ir 41-erių Danielis Cormier (22-3).

Trečiajam mūšiui prireikė visų 5 raundų. Po jų teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę S.Miočičiui – 48:47, 49:46, 49:46. Jis ne tik užbaigė D.Cormier karjerą, bet ir, daugelio nuomone, įrodė esąs geriausias visų laikų MMA sunkiasvoris kovotojas. S.Miočičius apgynė UFC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą ir pakartojo Randy Couture'o rekordą. Jie abu sunkiasvorių kategorijoje laimėjo po 6 titulines kovas.

Po šios kovos prabilti nusprendė ir pusmetį nekovojęs Jonas Jonesas. Pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas jau kurį laiką nesutaria su UFC dėl kontrakto sąlygų, bet tai jam nesutrukdė išreikšti norą susikauti su S.Miočičiumi.

„Reikia vengti Stipe dešinės rankos. Aš per greitas, būsiu per stiprus, kai ateis tam laikas, ir turiu gerokai per daug energijos. Greitai, labai greitai aš būsiu laikomas kiečiausiu vyru šioje planetoje“, - rašė J.Jonesas.

Tiesa, J.Joneso šansai kautis su S.Miočičiumi yra itin menki. Savosios progos turėtų sulaukti kamerūnietis Francis Ngannou. Jis jau paragino J.Jonesą nusiraminti ir kreipėsi į UFC prezidentą Dana White‘ą.

„Pasėdėk ir palauk savo eilės. Kita kova priklauso man. Dana, kaip tau toks paskutinis šių metų „pay-per-view“ turnyras – „Miočičius prieš Ngannou 2“?“, - rašė F.Ngannou.

Pats D.White‘as neseniai minėjo, kad jei J.Jonesas liks pussunkio svorio kategorijoje, tuomet turės ginti diržą prieš Dominicką Reyesą. Jei J.Jonesas pereis į sunkiasvorių kategoriją, tuomet tarp jo potencialių varžovų įvardyti tiek S.Miočičius, tiek F.Ngannou, tiek D.Cormier, nors pastarasis neseniai paskelbė apie karjeros pabaigą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų