Stipe'as Miočičius ir Danielis Cormier | Scanpix nuotr.

Stipe'as Miočičius ir Danielis Cormier | Scanpix nuotr.

 Pirmoji Danielio Cormier ir Stipe‘o Miočičiaus kova baigėsi gana greitai, tuo tarpu revanšinė dvikova „UFC 241“ turnyre parodė mums daugiau šių sunkiasvorių galimybių.

Abu kovotojai tam tikru metu rado savo sėkmę naudodamiesi skirtingomis strategijomis, tačiau galiausiai S.Miočičius (19-3 MMA, 13-3 UFC) sugebėjo susigrąžinti UFC sunkiasvorių čempiono titulą ir atkeršyti D.Cormier (22-2 MMA, 11-2 UFC) už „UFC 226“ turnyre patirtą pralaimėjimą.

Jau dabar geriausia visų laikų trilogija laikomas mūšis visus taškus ant „i“ sudės šią naktį, kai pagrindinėje „UFC 252“ turnyro kovoje, pasak UFC prezidento Dana White‘o, D.Cormier ir S.Miočičius išsiaiškins geriausią visų laikų sunkiasvorį.

Prieš antroje kovoje ketvirtame raunde S.Miočičiui sustabdant D.Cormier, pastarasis sugebėjo pasinaudoti savo imtynių sugebėjimais. Jis galėjo pagriebti S.Miočičių ir jį parversti bei kontroliuoti jį ant žemės. Visgi D.Cormier supranta, kad negali išnaudoti per daug energijos gaudymui ir parvertimams ir jam reikia naudoti įvairią strategiją.

„Lengviausias kelias man būtų bandyti jį parversti ir laikyti prie žemės“, – prieš turnyrą sakė D.Cormier. „Kai pirmą kartą jį parverčiau, laikiau apie tris minutes. Visgi tai kainuoja energiją. Aš nenoriu tik stengtis jį parversti, noriu kovoti su juo. Man patinka jam smūgiuoti į veidą, tai linksma ir tuo džiaugiuosi. Jo galva tiesiog stovi priešais mane, man patinka smūgiuoti, todėl aš smūgiuosiu, imtyniausiu ir darysiu tiesiog viską, nors visi kalba, kad aš esu olimpinio lygio imtynininkas ir man tiesiog reikia tą vyruką parversti.

Bet tas vyrukas žino, kaip imtyniauti. Aš tai pajaučiau iškarto, kai pagriebiau jo kojas. Supratau, kad jis turi įgūdžių gintis nuo parvertimų. Jis pats mane parvertė. Nėra taip paprasta tiesiog ateiti ir jį versti, tačiau aš tikiu, kad jeigu pagriebsiu jo kojas, galiu pratęsti imtynių veiksmus ir būti viršuje. Jaučiu, kad tai galiu padaryti prieš bet ką, bet aš tiesiog noriu prieš jį kovoti, nenoriu tik imtyniauti“.

Antroje kovoje S.Miočičius sugebėjo atlikti esminius pakeitimus ir išmušė D.Cormier iš vėžių galingais smūgiais į kūną. Tai buvo sėkmės receptas, tačiau S.Miočičius teigė, kad nebūtinai naudos tą pačią strategiją trečioje kovoje.

„Nežinau“, – sakė S.Miočičius. „Pamatysime. Manau, kad svarbiausias dalykas, kurį turiu padaryti, tai judinti galvą. Jis sakė, kad ji lieka toje pačioje vietoje. Dirbsiu ties tuo iki pat kovos. Visgi mes pasiruošimo stovykloje dirbome ties daugeliu dalykų, todėl pamatysime, kaip viskas klostysis“.

D.Cormier nepatikėjo S.Miočičiaus žodžiais.

„Jis sugrįš prie smūgių į kūną“, – sakė D.Cormier. „Turi būti idiotu, kad to nedarytum, nes tai buvo labai sėkminga. Aš sugrįžau namo ir taisiau tai, dirbau ir dirbau, kad užtikrinčiau, jog daugiau tai nepasikartotų, bet jis vis tiek trenks man ir atliks tuos smūgius į kūną.

Nėra jokių galimybių blokuoti visus smūgius, kuriuos jis atliks, taip pat nėra galimybės kiekvieną kartą kontratakuoti jam atliekant smūgius. Tai kova ir jis tikrai pataikys. Mano užduotis būti pasiruošusiam ir išsilaikyti tiek, kiek vyks kova. Bet taip, jis sugrįš prie šių veiksmų.. Kodėl neturėtų? Iki tol, kol aš sustabdysiu jį tai darant“.

Trečioji kova vyks mažesniame UFC „Apex“ centro narve (25 pėdų), todėl buvo teigiama, kad tai bus palankiau D.Cormier ir jo imtynių sugebėjimams. S.Miočičius tai pripažino, D.Cormier pasiruošęs išnaudoti visas to galimybes.

„Mažesniame narve aš galėsiu greičiau ateiti į tas erdves, į kurias treniravausi eiti“, – sakė D.Cormier. „Mano stilius eiti į priekį, bandysiu nesuteikti išėjimo galimybių. Žiūrėjau praėjusią kovą, kurioje pamačiau daugybę kartų, kaip aš užspaudžiu Stipe‘ą prie narvo krašto, einu smūgiuoti, o jis pradingsta. Manau, kad dabar reikės kelių žingsnių mažiau, kad galėtum spausti varžovą prie narvo krašto“.

Kas laimės: S.Miočičius ar D.Cormier?
  • S.Miočičius (500 balsų)
  • D.Cormier (347 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų