Miuncheno „Bayern“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse net 8 – 2 nušlavė „Barcelonos“ futbolininkus ir pateko tarp keturių stipriausių šio turnyro komandų.

„Barcelona“ po 85 metų pertraukos antrą kartą klubo istorijoje patyrė žeminantį pralaimėjimą 8 – 2. Iki tol katalonai vienintelį kartą tokiu rezultatu turėjo pripažinti Madrido „Real“ pranašumą vos 1935 metais.

Katalonai pirmą kartą klubo istorijoje pirmoje UEFA Čempionų lygos rungtynių dalyje praleido net keturis įvarčius.

2019/20 m. Čempionų lyga bus pirmoji nuo 2005/06 m. sezono, kai pusfinaliuose neišvysime nei Cristiano Ronaldo, nei L.Messi.

Thomas Mulleris pelnė iš viso 23 įvarčius Čempionų lygos atkrintamųjų kovų metu ir pagal šį rodiklį nusileidžia tik Cristiano Ronaldo (67) bei Lioneliui Messi (47). Vokietijos futbolininkas taip pat pasižymėjo penkis kartus per sužaistas penkerias rungtynes prieš „Barceloną“.

Robertas Lewandowskis pasižymėjo visose žaistose UEFA Čempionų lygos rungtynėse šiame sezone – 14 įvarčių. Lenkijos futbolininkas gindamas „Bayern“ garbę iš viso pelnė 50 įvarčių per sužaistas 60 rungtynių Čempionų lygoje. Tik Cristiano Ronaldo atstovaujant Madrido „Real“ komandai pavyko užfiksuoti tokį patį rezultatą per mažesnį skaičių sužaistų rungtynių – 50.

Serge’as Gnabry šiame sezone per sužaistas aštuonerias rungtynes Čempionų lygoje pelnė 7 įvarčius.

R.Lewandowskis tapo vos penktuoju futbolininku, kuriam pavyko pasižymėti aštuoneriose rungtynėse iš eilės Čempionų arba Europos lygose.

Rungtynių eiga:

90 min. Rungtynės baigėsi.

„Barcelonos“ – „Bayern“ rungtynių statistika

„Barcelonos“ – „Bayern“ rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

89 min. ĮVARTIS! P.Coutinho antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką 8:2.

85 min. ĮVARTIS! Philippe'as Coutinho nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo net 7:2.

82 min. ĮVARTIS! R.Lewandowskis puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 6:2.

77 min. L.Messi atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

66 min. Antoine'as Griezmannas atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Leonas Goretzka sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

63 min. ĮVARTIS! Alphonso Daviesas įspūdingai suklaidino Nelsoną Semedo ir atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kurį tiksliai uždarė Joshua Kimmichas ir rezultatas tapo 5:2.

57 min. ĮVARTIS! Puikiais judesiais varžovus suklaidinęs L.Suarezas nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 2:4.

49 min. Puikaus perdavimo sulaukęs I.Perišičius atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo katalonų vartininkas.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min.  „Bayern“ per pirmąjį kėlinį susikrovė triuškinamą pranašumą 4 – 1.

Pirmojo kėlinio statistika („Barcelona“ – „Bayern“)

„Barcelonos“ – „Bayern“ rungtynių pirmojo kėlinio statistika  | „Scoreboard“ statistika

„Barcelonos“ – „Bayern“ rungtynių pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

39 min. R.Lewandowskis atliko smūgį galva, tačiau kamuolį šį kartą sėkmingai sugavo Marcas Andre ter Stegenas.

31 min. ĮVARTIS! T.Mulleris antrą kartą šiame susitikime puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 4:1.

29 min. KOKIA PROGA! Dar viena grubia gynėjo klaida pasinaudojęs ir kamuolį perėmęs R.Lewandowskis atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

27 min. ĮVARTIS! Puikios atakos smaigalyje atsidūręs Serge'as Gnabry pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 3:1.

24 min. Thiago Alcantara smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos skriejo gerokai virš varžovų vartų.

21 min. ĮVARTIS! Grubia klaida pasinaudojęs Ivanas Perišičius nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei vėl persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

20 min. Iš varžovų gynybos išsivadavęs L.Messi atliko smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė Manuelio Neuerio rankose.

13 min. R.Lewandowskis atliko smūgį vienu lietimu, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir Miuncheno ekipos ataka nutrūko.

10 min. KOKIA PROGA! Lionelio Messi smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

9 min. Puikaus perdavimo sulaukęs Luisas Suarezas atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau pastarajam pasiųsti kamuolio į vartus nepavyko.

7 min. ĮVARTIS! Davidas Alaba nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas vėl šiose rungtynėse tapo lygus 1:1.

4 min. ĮVARTIS! T.Mulleris tiksliai uždarė Roberto Lewandowskio perdavimą ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

3 min. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Sergi Roberto atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Jerome Boatengas paskutinę akimirką išmušė kamuolį nutraukdamas varžovų išpuolį.

0 min. Rungtynės prasideda!

Startinės komandų sudėtys:

Įdomūs faktai:

• Visi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio, pusfinalio ir finalo etapo susitikimai yra žaidžiami Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Kiekvieno etapo nugalėtojas paaiškėja iš vienerių rungtynių.

• „Barcelona“ aštuntfinalyje iš tolimesnių kovų eliminavo „Napoli“, tuo tarpu „Bayern“ nepaliko šansų Londono „Chelsea“ komandai.

• Paskutinį kartą komandos Čempionų lygoje tarpusavyje susitiko 2014/2015 metų sezone. Tada katalonai laimėjo pirmąsias pusfinalio rungtynes išvykoje 3 – 0, tuo tarpu namuose patyrė nesėkmę 2 – 3, tačiau bendrame rezultate triumfavo 5 – 3 ir iškovojo kelialapį į šio turnyro finalą.

• Šiame ketvirtfinalyje laukia intriguojanti akistata – Robertas Lewandowskis prieš Lionelį Messi. Įspūdingą formą demonstruojantis Miuncheno „Bayern“ puolėjas šiame sezone per sužaistas 44 rungtynes pelnė net 53 įvarčius, tuo tarpu katalonų žvaigždė per 43 susitikimus pasižymėjo 31 kartą.

• Katalonai pralaimėjo vos 2 iš paskutinių 31-erių žaistų rungtynių Čempionų lygoje (19 pergalių, 10 lygiųjų) ir šiame sezone vis dar žygiuoja be pralaimėjimų (5 pergalės, 3 lygiosios). „Bayern“ ir „Manchester City“ yra vos dar dvi komandos, kurios taip pat nepatyrė nesėkmių.

• „Bayern“ šiame Čempionų lygos sezone iš viso iškovojo 8 pergales. Paskutinį kartą 9 pergales iš eilės pavyko iškovoti katalonams, kurie šį pasiekimą užfiksavo nuo 2014 m. spalio iki 2015 metų gegužės mėnesio, o paskutinę pergalę pasiekė prieš „Bayern“.

Hansi Flickas, Miuncheno „Bayern“ vyriausiasis treneris:

„Bayern“ žais ne prieš Lionelį Messi, o prieš „Barcelonos“ komandą. Žinoma, jog pagalvojome, kaip prieš jį rungtyniausime. Turėsime jį spausti ir laimėti individualias akistatas. Gerbiame „Barceloną“, nes ji pastaraisiais metais dominavo futbolo pasaulyje. Ji įkvėpė daugelį trenerių ir klubų. Jie demonstruoja gražų, kokybišką futbolą, turi sukaupę daug patirties. Visgi L.Messi nėra vienintelis žaidėjas, išsiskiriantis iš šios ekipos. Jie taip pat turi Gerardą Pique, Antoine‘ą Griezmanną, Ivaną Rakitičių, Luisą Suarezą, kurie yra aukščiausios klasės žaidėjai, tuo tarpu Marcas Andre ter Stegenas yra pasaulinės klasės vartininkas. Turime parengę planą ir tikimės, jog jis suveiks.“

Quique Setienas, „Barcelonos“ vyriausiasis treneris:

„Robertas Lewandowskis yra puikus futbolininkas, tačiau jis neprilygsta Lioneliui Messi. Tai yra akivaizdu. Jis išgyvena puikias akimirkas, pelnė trylika įvarčių Čempionų lygoje, jam puikiai puolime padeda rezultatyvius perdavimus atliekantys komandos draugai. Visgi mes jau matėme, kaip L.Messi žaidė rungtynėse prieš „Napoli“. Puiku, jog galime mėgautis stebėdami tokius futbolininkus. Nerimaujame dėl daugelio dalykų, susijusių su „Bayern“, nes jie sugeba gerai spausti varžovus, gerai ginasi. Visgi mes turime sugebėjimus ir galime įveikti spaudimą, kontroliuoti kamuolį. Varžovai žino, jog jei įveiksime jų spaudimą, juos sužeisime.“

Komandų nuostoliai:

„Bayern“ šiame susitikime padėti negalės Benjaminas Pavardas, tuo tarpu „Barcelona“ turės verstis be Samuelio Umtiti, Martino Braithwaite‘o pagalbos.

Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

white mamba
2020-08-16 14:03:06
nzn galejo ir 12-1but pagal visa graju ,gnomas kaip visad nieko nepadare net prie kamuolio neprisiliete,treneris bl aviu kirpejas kazkoks :D tai cia 8-2 solidu deka ,kad kazkox shnaideris i savo vartus ipiso :D
Falcas
2020-08-15 19:35:49
Būkit santuresni. Aš madrido Real fanas ir nedejuoju. O jūs smerkia savo komandą. Bus tu pergalių nežlabanokit!
Falcaas
2020-08-15 19:31:31
Reik pripažinti,kad priešininkai stipresni tuo momentu.juk ir Madridas pralošė!
Darka
2020-08-15 19:28:50
OK. Reikia pripažinti, kad vokiečiai treniravosi viruso laikotarpiu. O tai didelis pliusas
???
2020-08-15 17:53:21
Tai koks tu barsos fanas gal norejaj pasakyt messio
:((;
2020-08-15 14:19:29
esu barcos fanas sveikinu bayerna tikrai gerai apdauze barca championai jau aiskus o messi linkiu kad paliktum sita moliugu kluba ginyba kiaura visikai zaidei kaip kiemo lyga toks jausmas zalgiris pries bayerna. Messi tikiuosi iseis
Gvydas
2020-08-15 11:14:08
8-2 tai lb dideliu skirtumu pralose o pvz jeigu butu kokie 9-5 ir gnomas ikaltu pokeri visai galvotu kazkas kad jis gan geras zaidejas nes daug ikale, cia ziauriai jis apgavinejo du desimtmecius ta paprastesniaja maziau issivysciusia liaudi...
Saulius
2020-08-15 12:50:30
Eik vaistus isgersi. 80 procentu prof zaideju pripazysta kad Messi geriausias zaidejas, bet tu kaip nosies krapstymo ekspertas paneigi ju nuomone
Marius
2020-08-15 11:11:40
Cia senai buvo aisku kad fufliakas tas messis isvis statsai jo feikiniai ziaurus padla ten naudojosi zemo intelekto zmoniu simpatijomis aferistas
Saulius
2020-08-15 12:52:28
Statsai sakai feikiniai? Jis gal pats juos nusipiese? Is kur jus tokie bukaprociai lendat? Futbolas yra komandinis zaidimas
Marius
2020-08-15 20:57:02
Nu tai jeigu barsa isvis nebenaudotu gyneju net vartininko tu zinai kokie ju rezultatai butu viso sazono pergales 13-4 pralaimejimai 8-16 ir tt bet tu isivaizduok kokia statistika messis suveneruotu kai komanda per sezona sukaltu 400 ivarciu jis pats ikaltu kokiu 180 tai ka cia ne feikine butu statistika tikra normali?
Kipras
2020-08-15 10:35:16
Visi stumia ant Messio, nors net ne dėl jo pralošė. Visi kas žiūrėjo rungtynes, tikrai matė, kaip tragiškai žaidė Barcos gynėjai.
FCBarcelona
2020-08-15 10:53:03
Tai va būtent Barca nebe ta komandą kuri buvo anksčiau. Niekas nestumė ant Ronaldo kai Juve prakniso ar ant Atletico kai nuo Leipzigo gavo. Atrodo jog Messi turi žaist ir už Vartininką gyneją puolėja ir dar treneriu pabut. Visi jus dabar pyzdavojate Messi. Bet pabaigoje po kelių metu kai Messi ir Ronaldo baigs karjeras verksime visi. Nes tokių žaidėjų kaip jie gali nebebūti. Jus galite sakyti ką norite ir stumti ant Messio. Bet jis daug pasiekes. O jūs iš kaimų neišlendat bambalį sedit apsikabine.
Gvydas
2020-08-15 11:25:58
Prie ko cia gynejqj jeigu gnomas vienas nesugeba susitvarkyti reikalu kur jus matet kad koks ronaldo i puolima vestusi visa komanda i varzovu baudos aikstele ir dar prasytu kad saugai ir gynejai ginyboj butu, tas messis del savo statistikos net vartininka atsivestu i puolima zagint kokia kaimo komanda bet bayernas atvere mum akis kas cia per akiplesa slikstukas zaidejas
Kipras
2020-08-15 11:34:19
Gvydai, o tu tikiesi kad jis vienas įmuš 8 įvarčius, kai jį dvigubina ar net trigubina? Kodėl 8? Nes tie tavo "ne prie ko" gynėjai tiek prasileido.
Gvydas
2020-08-15 13:47:02
O tai del ko gnomas nenori kad barsa gynejus naudotu ir kasmet perka simtais milijonu vien puolejus, tau neitartina del ko pvz tokia didele statistika nuolat renka gnomas, tau nesimato kad ta komanda zaidzia puolimini futbola, tu nematai kaip si komanda zagina silpnas kaimo komandeles, tau nesimato kai pvz barsa laimi 4-0 85minute ir messis laksto visas apsiputojes kad tik dar spet pakapoti sita leisgyve maita? Tu nematai gal kokia statistika messis kasmet susirenka, kodel jis neperka gyneju del ko nenori zaist gynybinio futbolo ir laimeti rungtynes bei titulus, juk barsos gynejaj ir taip pasaulines klases milijonines vertes bet jiem liepia messis eit i puolima, kai jie galetu ramai sau ant vartu stovet saugot
Kipras
2020-08-15 13:55:56
Tai ne Messis komplektuoja komandą, ir ne jis kuria žaidimo planą
Gvydas
2020-08-15 14:06:24
Patikek jis ten viska reguliuoja pagal save, kas nepatinka tam pzda ka nematai is zaideju veidu viskas matosi kas nebuciuoja messio subines tas susigadina karjera, paziurek kaipnji apkabint visi skuba okiaos dirbtines sypseneles kaip kokioi ukrainoi lukasenka jei ten streikas neprasides diktatura barsoj nesibaigs ir klubas nebeisaugins nei jaunimo nieko juk matom kaip byra visa klubo ateitis tenkinant to vieno lepunelio poreikius