Lillardas | Scanpix nuotr.

Lillardas | Scanpix nuotr.

Portlando „Trail Blazers“ komanda dramatiškai išsikovojo papildomas rungtynes dėl Vakarų konferencijos atkrintamųjų.

Terry Stottso auklėtiniai 134:133 (31:31, 42:36, 24:37, 37:29) įveikė Bruklino „Nets“ (35/37) krepšininkus.

„Trail Blazers“ šios pergalės dėka Vakaruose pakilo į aštuntąją vietą ir kovos prieš Memfio „Grizzlies“ ekipą.

Pralaimėjimo atveju Portlando ekipos sezonas būtų baigtas, o tuo tarpu „Nets“ tęs sezoną Rytų atkrintamosiose.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Nets“ krepšininkas Caris LeVertas prametė dvitaškį ir pergalę šventė „Trail Blazers“ komanda.

Damianas Lillardas nugalėtojams pelnė 42 taškus. Krepšininkas likus žaisti 1:12 minutei perėmė svarbų kamuolį ir netrukus du baudų metimus realizavo C.J.McCollumas, po kurių komanda atitrūko 134:130.

Vėliau C.LeVertas dvitaškiu su pražanga mažino skirtumą iki minimalaus, bet lemiamoje atakoje jis buvo netikslus.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 42 (12 rez. perd.), C.J.McCollumas 25, Jusufas Nurkičius 22 (10 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as ir Gary Trentas po 16.

„Nets“: Caris LeVertas 37 (9 rez. perd.), Joe Harrisas ir Timothe Luwawu-Cabarrotas po 19, Tyleris Johnsonas 16. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-08-14 08:56:28
lilardas sitam burbule gerai juda,pastebejau beveik visi statistika dabar gerinasi apart tokiu medgabaliu kaip lonzo bolas ir pan :D
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva