Tysonas Fury | „Stop“ kadras

Tysonas Fury | „Stop“ kadras

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas 32-ejų metų britas Tysonas Fury (30-0-1) nori grįžti į ringą dar iki šių metų pabaigos ir apie tai pranešė savo agentui Frankui Warrenui.

Jei ne koronaviruso pandemija, T.Fury jau veikiausiai būtų užbaigęs savo trilogiją su Deontay Wilderiu, tačiau dabar vis realiau, kad trečioji jų kova 2020 m. neįvyks. Nepaisant to, britas nenori užsisėdėti namuose ir reikalauja surasti jam bet kokį varžovą tam, kad jis galėtų palaikyti formą.

„Tysonas su manimi buvo atviras. Jis pareikalavo suorganizuoti kovą iki metų pabaigos, nors aš ir nenoriu, kad jis kovotų už uždarų durų. Visgi, jis nesikovė nuo pat vasario, todėl gruodį nuo paskutinės kovos bus praėję 10 mėnesių. Tam, kad gruodį įvyktų kovą su Wilderiu, reikia turėti sirgalius arenoje. Tik tada kova bus finansiškai sėkminga. Kol kas tai nerealu, todėl dabar turime pildyti kitą Tysono norą – palaikyti sportinę formą. Kova už uždarų durų šių metų pabaigoje yra tai, ties kuo mes dirbame“, - sakė F.Warrenas.

Vienas iš potencialių T.Fury varžovų yra britas Dillianas Whyte‘as. Jis turi laikinąjį čempiono diržą, o WBC jau pareiškė, kad T.Fury privalės ginti trofėjų prieš D.Whyte‘ą. Manyta, kad ši kova vyks po trilogijos su D.Wilderiu pabaigos, tačiau dabar T.Fury gali atsirasti proga susitvarkyti su D.Whyte‘u kiek anksčiau.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų